Skocz do zawartości

inspekcja1,2 jaki KOSZT?


tito11

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystich jestem szczesliwym posiadaczem 316ti 2002 a wiec zbliza sie inspekcja 2 czy wiecie gdzie najlepiej to zrobic u znajomego mechanika (nie magika) czy w serwisie i czy filtry,klocki plyny dokupic samemu czy u mechanika ,dziekuje za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sam bo jeśli to gwarancyjna inspekcja to wcisną ci najgorszy syf tak jak mojemu ojcu do palio amortyzatory chcieli zmienić z włoskich po 85%sprawności na polskie... i akumulator magneti-marelli (który wytrzymał bagatela 7 lat :twisted: :cool2: ) na polski badziew :mad2:

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sam bo jeśli to gwarancyjna inspekcja to wcisną ci najgorszy syf tak jak mojemu ojcu do palio amortyzatory chcieli zmienić z włoskich po 85%sprawności na polskie... i akumulator magneti-marelli (który wytrzymał bagatela 7 lat :twisted: :cool2: ) na polski badziew :mad2:

 

Hmmm A - a co ma gwarancyjna inspekcja do wymiany 7 letniego akumulatora??? :duh: Poza tym na zrobienie INSPECTION 1 czy 2 nie trzeba udwać się do ASO tylko do zaufanego mechanika lub zrobić to samemu.

 

P.S. Piszemy tutaj o przeglądzie auta z 2002 roku - tutaj gwarancja mechaniczna już nie obejmuje - chyba, że na perforacje nadwozia.

 

Co do częsci eksploatacyjnych - czeto bywa tak, że zaprzyjaźnione warsztaty mają zniżki w hurtowniach i wyjdzie taniej niż samemu jeździć po sklepach - tymbardziej, że kupujesz na miejscu i nie martwisz się o to, żeby skompletować wszystkie potrzebne części - nieraz trzeba odwiedzić 3 sklepy, żeby kupić komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ktoś kiedyś podawał linka gdzie pisało co obejmuje każdy z przeglądów. Może ktoś pamięta albo wie gdzie sprawedzić zakres prac dla każdego z nich.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.