Skocz do zawartości

jakie opony na felgi 20"


chorynabmw8

Rekomendowane odpowiedzi

kieruje się prostą zasadą. nie wiejski spoiler doda uroku ładnemu bmw

tylko zajebista felga która powali na kolana wszystkich. w moim e30 miałem 17, teraz e e36 mam 18 calowe schitzery.......... wniosek jest jeden że do 850 musze zamontować chyba 20 cali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj kolego, ja mam felgi 19 calowe i powiec Ci ze auto wygląda extra ale jesli chodzi o jazde po naszych drogach to jest naprawde ciężko, wiec na 20 możesz mieć powazne problemy lub czesto bedziesz musiał prostowac i spawac te felgi, pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj kolego, ja mam felgi 19 calowe i powiec Ci ze auto wygląda extra ale jesli chodzi o jazde po naszych drogach to jest naprawde ciężko, wiec na 20 możesz mieć powazne problemy lub czesto bedziesz musiał prostowac i spawac te felgi, pozdrawiam

 

podpisuję się pod tą wypowiedzią

żeby Twój rozmiar 20 -tek dobrze wyglądał to przód 255/30 a tył 285/25 ..... :mad2:

mamuusiu,czemu ten Pan klęka ???

.......bo to synku jedzie ósemka !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wejdą w ogóle koła o takim rozmiarze do e31? Jak już wejdą, to zobacz jakie sa 20 calowe zamienniki dla fabrycznego rozmiaru, tj. 235/50R16:

http://www.opony.com.pl/opony/opony_zamienniki.asp?Rozmiar=235%2F50R16&tolerancja=4%25&imageField.x=70&imageField.y=6

 

Maksymalna różnica to max 4%, zalecana do 2% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....no właśnie ,to zdjęcie świetnie obrazuje jaki jest profil opon na tych kołach i jak"średnio " nadają się jazdy co nie zmienia faktu że wizja jest pierwsza klasa

mamuusiu,czemu ten Pan klęka ???

.......bo to synku jedzie ósemka !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....no właśnie ,to zdjęcie świetnie obrazuje jaki jest profil opon na tych kołach i jak"średnio " nadają się jazdy co nie zmienia faktu że wizja jest pierwsza klasa

 

Wygląda to cudnie, jednak.....''Wizja'' to jedno a jazda to drugie,jeśli auto ma stać na wystawie to spoko ale jazda na tych obręczach oraz wysokość opony nie wróży przyjemności z jazdy. Poz tym istnieje spore prawdopodobieństwo, że przy dużym skręcie koła będą zdzierać osłony z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś nazwał takie auto karykaturą!!!!!!!!!! właśnie takie auto smak. prosta skromna sylwetka , zero wiochy!!!!!!!! chciałbym zobaczyć auto goscia który o takich bmw mówi KARYKATURY ciekawe jak wyglada jego auto :D

Szanowny Kolego, może kup te felgi, zamontuj, przyjedź na zlot, pokaż jak to wygląda, to sobie spokojnie przy piwku przedyskutujemy temat, może zmienię zdanie?. Póki co, to tylko teoretyzowanie, a felgi robią i większe, jak ktoś lubi.

Pozdrowienia

Paweł

www.automobile-catalog.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.