Skocz do zawartości

Zestaw mat do podgrzewania foteli ;0


greq

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem na allegro takie cudo: http://allegro.pl/item325394681.html :jawdrop: ogólnie wygląda pro mimo to przeraza mnie to z dwóch powodów.

1: czy nie obciąża to za bardzo instalacji w aucie?

2: bezpieczeństwo po zamontowaniu czegoś takiego, nie będę miał kiedyś niespodzianki rano gdy wejdę do garażu gdzie zastana "trochę" spopielone autko?:P

 

Jak wygląda kwestia zamontowania tego(trzeba pruć fotele?), i czy bmw załapuje sie do tych 99% aut? :D Na jednym ze zdjęć widać BMW

Edytowane przez greq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montowałem takie coś w mazdzie mx5 ale innej firmy , tj. WAECO model SH45.

 

http://cgi.ebay.de/Waeco-Sitzheizung-SH-45-Sitzauflage-fuer-2-Sitze_W0QQitemZ300208776289QQihZ020QQcategoryZ61860QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

 

Działa to ok, zgodnie z opisem, moge polecić, maty sie mieszczą nawet w takim małym aucie wiec nie sądze zeby z bmw mialby byc problem.

 

montaz w sumie prosty, jak ktoś umie podłączyć samemu radio to z tym też sobie poradzi, mi wiekszość czasu zajeło dostanie sie pod tapicerke foteli.

 

Co do obciążania to w tej mazdzie podpiałem to pod plus do radia mam tam tez podłączony zegarek z podswietleniem wiec dwa dodatkowe urządzenia poza serie i dziala to bez problemów.

 

A na wyłączonym zapłonie to nie działa wiec raczej ryzyka zjarania auta pod nieobecnosć wlasciciela nie ma

Zbir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem nie warto - "Po około 7 minutach odczuwa się wyraźne ciepło." - seryjne krzesła elektryczne grzeją dużo szybciej :wink: Co do przeciążenia instalacji elektrycznej - 50W to nie jest dużo, żarówka H7 do E39 ma 55W.

Miałem kiedyś pożar instalacji elektrycznej w samochodzie i jestem bardzo sceptycznie nastawiony do takiego hmm... Pimp My Ride :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem nie warto - "Po około 7 minutach odczuwa się wyraźne ciepło." - seryjne krzesła elektryczne grzeją dużo szybciej :wink: Co do przeciążenia instalacji elektrycznej - 50W to nie jest dużo, żarówka H7 do E39 ma 55W.

Miałem kiedyś pożar instalacji elektrycznej w samochodzie i jestem bardzo sceptycznie nastawiony do takiego hmm... Pimp My Ride :wink:

 

LOL tego nie doczytałem- 7 minut.... Oo 7 minutach to sam sobie zagrzeje siedzenie własnym siedzeniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.