Skocz do zawartości

Osłona pod silnik !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam chciałbym sie dowiedzieć czy to prawda ze w E-36 osłona pod silnik jest to płyta aluminiowa która występowała tylko w M-Technic ??? Bo ostatnio kupiłem na giełdzie osłone ale ona zakrywa tylko część od zderzaka do belki a chciałbym tez założyć dalszą część.
Opublikowano
W m3 była osłona alu ale w zwykłych były również osłony z tym że z tworzywa, tak jak piszesz osłona składa się z dwu części, tylko tą druga część jest bardzo ciężko zdobyć, chyba nawet podróbki nie ma. Masz tu jedną aktualną aukcję tylnej osłony http://moto.allegro.pl/item329270421_oryginalna_oslona_silnika_bmw_3_e36_inne_czesci.html ze schematem co gdzie idzie, ja właśnie taką zakupiłem, teraz będę miał cały motor osłonięty http://moto.allegro.pl/item329061075_bmw_e36_oslona_pod_silnik_i_skrzynie.html
Opublikowano

Słuchaj, w jeżeli mowa o e36 to w m-technic to tu niema żadnej osłony silnika, ale w zwykłym pakiecie jest. Coś źle się dowiedziałeś.

Nie mówię tu o M3 bo nie wiem.

Tuning is not a crime it's a way of life!!
Opublikowano
  • Autor
Mały Baron dzieki za linka a mozesz mi powiedziec co przychodzi w te otwory do których sie przykręca tą przednią część ??? Blaszki czy plastyki
Opublikowano
  • Autor

Mały Baron a jak zakładałeś przednią część osłony to musiałeś wyjąć tą małą osłone co jest pomiędzy zderzakiem a chłodnicą ???http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CB51&mospid=47442&btnr=51_2048&hg=51&fg=75

Nr 15

Opublikowano
Nie wiem czy część nr 15 jest częścią przedniej osłony ale to by się zgadzało bo cz. nr 15 zatykała by dziurę w osłonie która jest w takiej osłonie http://moto.allegro.pl/item328413940_oslona_silnika_bmw_e36_2_5_tds.html Ja mam przednią osłonę podrube która jest identyczna jak w podanej aukcji tylko nie ma tej dziury, gość który ją sprzedawał mówił że trzeba taką dziurę wyciąć bo osłona nie będzie pasowała, ja nic nie wycinałem ani nic nie demontowałem, osłana pasowala idealnie.
Opublikowano
  • Autor
To pozostaje mi albo zdemontować tamtą osłone lub wyciąć dziure w tej osłonie .
Opublikowano
  • Autor
Musiałem wyciąć poniewać napinacz od paska sprężarki klimi mi przeszkadzał. Nie wiem czemu ale ta osłona co mam pod chłodnicą przeszkadza mi w założeniu tej osłony. Tylko ze ta z linka jest inna niz te co sprzedają na giełdzie.
Opublikowano
  • Autor
Mały Baron przysłali ci juz tą osłone ?? Bo jestem ciekaw czy jest cała niepołamana bo to różnie bywa.
Opublikowano
  • Autor
Dzwoniłeś do gościa czy przez Allegro kupiłeś ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.