Skocz do zawartości

Funkcja sterowania głosem do idrive


stasiek2000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! pytanie moje brzmi czy jest mozliwosc zmiany jezyka z niemieckiego na np angielski? lub polski? i jak tak to czy moge to zrobic sam czy tylko serwis z kompa? drugie pytanie; mam przy lusterku wstecznym 3 przyciski, podobno mozna je zaprogramowac i beda słuzyły jako piloty do np bramy garazowej. jak to sie programuje?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Heh, mam identyczne pytania :)

1. Nie da sie zmienic jezyka od tak. Mam niemiecki i w zasadzie ten sam problem. Powoli sie przystosowuje ;] Trzeba jechac do servisu i zaplacic im kilkaset zlotych aby zmienili ;] (nawet nie pamietam czy jest mozliwosc polskiego wgranie)

2. Wlacz zaplon albo odpal silnik.Wiec tak przytrzymujesz 2 przyciski jednoczesnie lewy i prawy. Az dioda mrygnie szybko kilka razy - to jest kasowanie pamieci

pilot trzymasz w odleglosci 10-30cm od lusterka i w tym samym momencie przytrzymujesz przycisk na pilocie oraz wybrany przycisk na lusterku i czekasz az zaczyna szybko mrygac. Jezeli przez 15sek nie zacznie mrygac szybko zmien odleglosc i powtorz.

Mi nie udalo sie zaprogramowac jeszcze. Mozliwe ze mam brame na zmienne kody. Jak sie czegos dowiem to napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Za sterowanie głosem odpowiada oddzielny moduł.żeby zmienić język do wydawania komend głosem należy ten moduł albo wymienić albo przeprogramować.Przeprogramowanie wykonywałem już wielokrotnie. Zabieg ten czasem jest ryzykowny z uwagi na duży 14,5MB plik,który trzeba wgrać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
No mam taki guzik tylko co dalej ??? Jak brzmią komendy i czym mogę sterować ?

ps. mam trochę inną kierownice ale przycisk o takim samym oznaczeniu.

Tych komend jest dużo a ponadto mogą występować w przeróżnych językach włącznie z chińskim tradycyjnym ,japońskim itd..

Zakup sobie w serwisie instrukcję obsługi albo przepatrz swoją własną czy tam nie masz interesujących ciebie informacji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam taki guzik tylko co dalej ??? Jak brzmią komendy i czym mogę sterować ?

ps. mam trochę inną kierownice ale przycisk o takim samym oznaczeniu.

jak co dalej wcisnij go:)odezwie sie meski glos :D pytanie zabrzmi co chcesz uruchomic w menu...cd navi radio itp......odpowiadasz np RADIO wlaczy sie radio mowisz CD wlaczy sie cd NAVI itp nie ma nic skomplikowanego nawet nie musisz czytac instrukcji obslugi......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.