Skocz do zawartości

Problem z radiem!!!


dziwer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bemowców :D Mam mały problem z radiem w mejej 525 szukałem na forum ale guzik znalazłem!! A więc podczas postoju i jazdy gdy chcę ściszyć radio nagle wybucha z ogromnym hałesem to znaczy zgłaśnia się w jednej sekundzie nie dzieje się to gdy ściszam z kierownicy :!: Czy to oznacza że padł potencjometr w radiu :?: Czy takie obiawy są normą w BMW tak jak w Audi bo w audicach to norma że świruje pokrętło w radiu ale wina leży w procesorze z radia ale nie wiem jak ta sprawa wygląda w BMW. Podpowiedzcie mi co mam robić :cry2:

Radio jest chyba najprostrze jakie były wkładane na zmieniarkę i kasety za panelem ozdobnym.

No i zachęcam do oglądania dzisiaj Kubicy w BMW :norty: :norty:

Edytowane przez dziwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobny problem pare lat temu - ale grała tylko jedna strona po włączeniu zapłonu i od razu głośno. nie trzymał ustawień w ogóle. później samo dawało nagle czadu i się ściszało - wg, mnie to padnięty procesor.

lepiej kupić inne radyjko niż to dawać do 'remontu' :)

 

pozdrawiam,

Małżeństwo to głupota, lepiej kupic se kota ;)

http://images.spritmonitor.de/247664_5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bemowców :D Mam mały problem z radiem w mejej 525 szukałem na forum ale guzik znalazłem!! A więc podczas postoju i jazdy gdy chcę ściszyć radio nagle wybucha z ogromnym hałesem to znaczy zgłaśnia się w jednej sekundzie nie dzieje się to gdy ściszam z kierownicy :!: Czy to oznacza że padł potencjometr w radiu :?: Czy takie obiawy są normą w BMW tak jak w Audi bo w audicach to norma że świruje pokrętło w radiu ale wina leży w procesorze z radia ale nie wiem jak ta sprawa wygląda w BMW. Podpowiedzcie mi co mam robić :cry2:

Radio jest chyba najprostrze jakie były wkładane na zmieniarkę i kasety za panelem ozdobnym.

No i zachęcam do oglądania dzisiaj Kubicy w BMW :norty: :norty:

 

Na 99% pada ci potencjometr w radju. Skoro regulacja w kierownicy działa poprawnie to nie jest wina żadnego uszkodzenia elektronicznego tylko mechanicznie pada potencjometr. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za pomoc z waszej strony :cool2: a więc winika z tego że remoncik poczeka aż nastąpią jakieś wpływy do kasy rodzinnej jak gra z sterowania kierownicy to beędzie tak grało aż padnie :twisted2: :twisted: . Pozdrawiam Dziwer!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.