Skocz do zawartości

Awaria pompki paliwa?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Gdzie ona jest -w zbiorniku- czy przy wyjściu ze zbiornika ,bo tam też coś jest.Sory za banalne pytanie,ale naprawdę niewiem gdzie ona się znajduje.Jest chyba spalona... :doh:
Opublikowano

Witam

Powinienem zacząć od :search:

ale nie mam co robic. Pompka jest w zbiorniku. W bagazniku masz taka czrną klapkę, odkrecasz ją i wyciągasz całe 'ustrojstwo' razem z pompą.

Pozdrawiam.

Michał
Opublikowano

Ja też w sumie nie mam co robić więc:

 

pamiętaj że najpierw wyjmiesz kosz z pływakiem, później dopiero masz pompę, która trzyma się na dwóch zatrzaskach...

Jak dobrze poszukasz na forum to znajdziesz pełen opis, nawet ktoś fotki zamieszczał, bodajże Saintman, pytanie dotyczyło właśnie tej klapki w bagażniku i jakiegoś wzmacniacza.

Jak będziesz miał trudności z dopasowaniem pompy to pasuje też od Omegi 2,6 litra bodajże - ja taką teraz mam i działa jak ta lala :)

Opublikowano

Jak będziesz miał trudności z dopasowaniem pompy to pasuje też od Omegi 2,6 litra bodajże - ja taką teraz mam i działa jak ta lala :)

a niech Cie Marco piorun w kółeczku strzeli za tą profanacje :lol:
Opublikowano
no co, jedno i drugie jeździ na pompach Boscha :P
Opublikowano
W E 36 pompa z pływakiem jest VDO
Opublikowano
w sumie da się dopasować wiele pomp, nawet jeśli podpasuje z mocniejszej wersji silnikowej to można założyć - nadmiar paliwa powrotem wróci do zbiornika :)
Opublikowano
  • Autor
Dzięki za odpowiedzi-bo przy wyjściu przewodów ze zbiornika co jest i dlatego niebyłem pewny co a to jest chyba filtr...Pozdrawiam. :hand:
Opublikowano
Panowie! A nie znacie jakiegos sposoba na regeneracje pompy paliwa? Gdzieś słyszalem, ze jest to mozliwe. Nie wiem tylko czy to nie strach. Ja mam u siebie dwie w zbiorniku i jak by mi jakaś iskra czy cUś to wole nie mysleć w którą zime bym spadł z nieba ;)

Będziesz Mógł Wyprzedzać :D


Kto za młodu głupim nie był - ten na starość nie zmądrzeje...

Opublikowano
Panowie! A nie znacie jakiegos sposoba na regeneracje pompy paliwa? Gdzieś słyszalem, ze jest to mozliwe. Nie wiem tylko czy to nie strach. Ja mam u siebie dwie w zbiorniku i jak by mi jakaś iskra czy cUś to wole nie mysleć w którą zime bym spadł z nieba ;)

 

nowe pompy sa po 200pln na allegro - poszukaj, a regenerowac moim zdaniem sie nie da :)

Lubię BMW - od 15 lat...trochę ich ujeżdzałem

Teraz pora na AMG :D

Opublikowano
Masz racje.. Nie ma co ryzykować za 200 zł. Dzieki i pozdrawiam

Będziesz Mógł Wyprzedzać :D


Kto za młodu głupim nie był - ten na starość nie zmądrzeje...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.