Skocz do zawartości

Pomoc w wsprawie bezpieczników!!!!


dziwer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wiem że temat bezpieczników był już kilka razy wałkowany na forum ale to co znalazłem jest albo wygasłe strony albo nie mój model :(

A więc potrzebny schemat bezpieczników w schowku do 525D 2002r. :oops: Ponieważ miałem spaloną żarówkę z oświetlenia tablicy rejestracyjnej i lewa lampa cofania też nie banglała, wymieniłem żarówkę na sprawną i dalej nic :duh: co gorsza nie działa wycieraczka tylna, puściłem oko na bezpieczniki i na mój wzrok są ok :jawdrop: Opiskę bezpieczników mam w języku włoskim a ten język u mnie wogule nie habla :mad2:

Tak więc :modlitwa: jeżeli ktoś ma rozpiskę lyb spotkał się z takimi obiawami to :modlitwa: o hilfe, Zgóry wielkie dzięki za jaką kolwiek pomoc :cool2: !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak... nie zakumałem o co ci chodzi z tą wiązką ale masz na myśli sprawdzenie kabli :?: no to jaśniej proszę!!! mam BMW od nie dawna i nie wiem gdzie mam szukać nawet takiej wiązki!!!!! Ostatnio jak sprawdzałem bezpieczniki to jeden włożyłem nie tam gdzie był :mad2: i nic mi nie działało :cry2: ani centralny, klapa, samopoziomowanie i wspomaganie, ale udało mi się to naprawić :cool2: Podpowiedz mi :modlitwa: gdzie szukać tej wiązki :jawdrop:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:worried: No dobra Jawor postaram się ale jak znów znajdę stare posty wygasłe lub nie do mojego modelu to se w łeb palne :duh: a jutro w pracy poświęcę więcej czasu na poszukiwania i dam znac jak mi poszło więc trzymajcie kciuki za mnie :dance:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc JAWOR całą niedziele spędziłem na poszukiwaniu i sprawdzeniu wiaski idącej do klapy zgodnie z twoimi sugestiami... i co... i nic... nic nie znalazłem :mad2: a prąd jak nie dochodził tak dalej nie ma zamiaru. CHRYSTE potzrebne zdięcie z bezpiecznikami w schowku kabiny no!!! jak nie ma już nikt schematu z bezpiecznikami to niech pstryknie zdięcie z swoimi może jednak takie proste rozwiązanie coś da :duh: Ludzie być może ja wogóle nie mam bezpiecznika a wy każecie mi rozwalać pół samochody z tekstem "wysil się" może prostrze rozwiązanie jest potrzebne jak np. schemat lub zdięcie możecie wysłać na moją skrzynke za wszelkie schematy lub fotki serdecznie dziękuję, ale za teksty typu WYSIL SIĘ i sprzewdź istalację to serdecznie dziękuję!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc JAWOR całą niedziele spędziłem na poszukiwaniu i sprawdzeniu wiaski idącej do klapy zgodnie z twoimi sugestiami... i co... i nic... nic nie znalazłem :mad2: a prąd jak nie dochodził tak dalej nie ma zamiaru. CHRYSTE potzrebne zdięcie z bezpiecznikami w schowku kabiny no!!! jak nie ma już nikt schematu z bezpiecznikami to niech pstryknie zdięcie z swoimi może jednak takie proste rozwiązanie coś da :duh: Ludzie być może ja wogóle nie mam bezpiecznika a wy każecie mi rozwalać pół samochody z tekstem "wysil się" może prostrze rozwiązanie jest potrzebne jak np. schemat lub zdięcie możecie wysłać na moją skrzynke za wszelkie schematy lub fotki serdecznie dziękuję, ale za teksty typu WYSIL SIĘ i sprzewdź istalację to serdecznie dziękuję!!!!

 

Lepiej będzie jak podjedziesz do elektryka, może on znajdzie wiązkę :worried:

 

ale za teksty typu WYSIL SIĘ i sprzewdź istalację to serdecznie dziękuję!!!!

 

umiesz czytać ze zrozumieniem? przeczytaj jeszcze raz:

Wysil się trochę i użyj wyszukiwarki na forum.

Znajdziesz wszystkie informacje których Ci trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cry2: [BAD] Jasiu PANY :cry2: Dalej nic - może wam opiszę jak to wygląda u mnie: jest w jednym rzędzie od 1 do 45 bezpieczników a u góry z lewej bez numerów 2szt. i z prawej 5 szt. :jawdrop: niewiem do czego. Z opisu wstawiaonego wyżej nie mogłem się doszukać numerów 19,26,28,33,35,36 tych numerów u mnie brak :(

Mam jeszcze jedno pytanko czy w waszych furach też macie jakoby dwa zbiorniki na płyn do spryskiwaczy bo ja mam jeden przezroczysty a obok niego rurę z symbolem właśnie do spryskiwaczy i ta rura leci gdzieś pod prawe koło samochodu lub pod nadkole prawe, mógł by miktoś to wyjaśnić na chłopski rozum :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cry2: [bAD] Jasiu PANY :cry2: Dalej nic - może wam opiszę jak to wygląda u mnie: jest w jednym rzędzie od 1 do 45 bezpieczników a u góry z lewej bez numerów 2szt. i z prawej 5 szt. :jawdrop: niewiem do czego. Z opisu wstawiaonego wyżej nie mogłem się doszukać numerów 19,26,28,33,35,36 tych numerów u mnie brak :(

Mam jeszcze jedno pytanko czy w waszych furach też macie jakoby dwa zbiorniki na płyn do spryskiwaczy bo ja mam jeden przezroczysty a obok niego rurę z symbolem właśnie do spryskiwaczy i ta rura leci gdzieś pod prawe koło samochodu lub pod nadkole prawe, mógł by miktoś to wyjaśnić na chłopski rozum :?:

 

Ten dodatkowy jest do intensywnego zmywania(montowany na prawym kielichu).Własnie taki posiadam iwlewam tam koncentrat z ASO.A ten co Ty masz to jest zwykły do mycia szyb przednich i w kombi do tylnej szyby

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl na chlopski rozum...zreszta co bede pisal...tu masz instrukcje obslugi...http://rapidshare.com/files/71002544/Instrukcja_obs_ugi_BMW_E39_PL_up_by_dunaj2.rar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak poradzisz sobie z tylną wycieraczką to jak możesz to podziel się z informacją jaka przyczyna tkwiła? .Ja wiązkę sprawdziłem wydaje mi się że jest ok.wymieniłem dwa silniczki i dalej nic :!: Sam już nie wiem co to może być :?: Pozdrawiam :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.