Skocz do zawartości

hertz 130mm zamiast fabrycznych wE39 i zero zmiany w jakości


Marcin23BL

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłem oryginalny zestaw z przodu(E39 2001 sedan), na komplet HERTZA DSK 130 z głośnikami wysokotonowymi i zwrotnicami, a dzwięk pozostał na takim samym poziomie jak przed zmianą. Radio to bmw bussines (kaseciak philipsa). Co polecacię zrobić z tym fantem dalej, żeby nie zmarnować tych paru stówek wydanych już na głośniki. Chodzi mi o to żeby, nie zmieniać wyglądu deski zakładając ramki i nieorginalne radio.Myślałem nad http://www.allegro.pl/item313737109_blaupunkt_tha_275_400w_maly_wzmac_sklep_rzeszz.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Ja dałem sobie spokój ze zmianą audio w mojej e39, dlaczego? Żadne pośrednie rozwiązania nie zdają egzaminu :evil: Jedyna możliwa opcja to zmiana całego systemu (można ewentualnie zostawić NAVI 16:9, lecz trzeba się liczyć z gorszym efektem bo to radyjko też jest liche :evil: ) Kiedyś orientowałem się w firmie car-audio co do cen żeby te pierdki jakoś grały, do tego chciałem zabudować DVD i ekran LCD podsufitkowy, ale zrezygnowałem bo cena oscylowała w granicach 8-9 tys. zł :jawdrop: Stwierdziłem, że prędzej zmienię auto, a taką kasę trzymam na czarną godzinę, bo w końcu tfu, tfu, tfu licho nie śpi i może coś się poważnego wysypać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kup wzmaka jak nie chcesz wkładać dużo kasy to polecam używane wzmaki np alpine z serii V12 lub sony z serii xm ale nie xplod.

Są to naprawdę 4 i 2 kanałówki z bardzo dobrym brzmieniem które podkreślą walory tych głośniczków, choć nie najlepszych ale nie ma co się przejmować. Wzmaki taki chodzą po 200-300zł na allegro, polecam również poczytać właśnie o nich na necie.

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.