Skocz do zawartości

Zagazowana BMW... =//


bakus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy jest sens wymontować gaz z bmw e36 2.0i.... Bo strasznie mi źle chodzi na gazie.... kupiłem ja już w takim stanie gaz był zakładany ok 2 lata temu...ale i tak w większości jeździła na benzynce.... I nie wiem czy jak wymontuje gaz to nie będzie coś działo z moja bmw...?? i jak by ktoś wiedział to ile może kosztować taka operacja... Prosze o porade!

 

Z góry dzięki za odp... Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli, powoli... Jeżeli masz sekwencję, to szkoda tego ruszać, po prostu jej nie włączaj i masz czystą pracę na Pb. Jeżeli masz II generację, to wywal tylko mikser z dolotu i już.

A tak BTW, jeżeli masz sekwencję, to nie wolisz tego doprowadzić do ładu i jeździć taniej?

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupilem swoja bunie ,miala zalozony gaz bez sekwencji i niestety chodzila jak chciala.Jezdzilem po fachowcach,ale niestety diagnoza byla taka,zeby zalozyc sekwencje.Postanowilem wiec wymontowac instalacje gazowa i musze Wam powiedziec,ze dopiero poczulem jak moja bunia chodzi :).A co do kosztow demontazu,to czesci mi nie byly potrzebne wiec demontaz mialem gratis i jeszcze mi zaplacili trzy stowy,jako ze instalacja byla jeszcze na gwarancji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok. Ja u siebie mjałem gaz w E36 316i.montowałem go sam.W poprzedzającym aucie również miałem montowany,był to Fiat UNO.Jak zobaczyłem wykonaną prace końcową przez fachowców to powiedziałem sobie że następnego auta w życiu nie oddam do montażu,dodam że chyba nie ma prostrzego.Bumką tą jeździłem pełne trzy lata nie powiem że nic się nie działo,strzeliła tylko dwa albo trzy razy,co było spowodowane szaleńczą jazdą ,bumka tego nie lubi na gazie.Po za tym nic...lałem i lałem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za porady! ale niestety muszę wyjąć z niej gaz bo jest skopana robota... koleś który miął ją przede mną pokusił sie o założenie zwykłej instalacji BRC a p[ponoć silniki 2.0 24V nie ujada na takiej... no i u mnie sie strasznie to wszystko chrzani.... =// Mam nadzieje ze po wyjęciu tego ustrojstwa wszystko bedzie ok =) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomalu Panowie.... nie podoba mi sie ton tej dyskusji. To ze auto zle chodzi na gazie to wcale nie swiadczy zle o instalacji ale o niefachowosci w jego montazu. Od dawna wiadomo ze BMW zle znosi mieszalnikowe instalacje z wielu powodow ale nie o tym temat. Swoja bawarke posiadam od nowosci czyli od grudnia 94 roku a gaz zakladalem w kwietniu roku 2000 przy przebiegu 211 000 km. Dzis auto ma przebieg 394 000, drugi reduktor oraz ktorąś z kolei konieczną, okresową wizyte w warsztacie poswiecona regulacji i wymiany filtrów. Instalacja gazowa nigdy nie dala mi powodu do narzekan, przez caly okres pracowala bezawaryjnie ale jest na to prosta recepta - trzeba po prostu o nia dbac! Ludzie niestety wyobrazaja sobie jazde na gazie z maksymalna oszczednoscia - najtanszy montaz najtanszej instalacji najtanszego paliwa dla najtanszej eksploatacji.. czyli leje i jade i zapominam ale niestety tak sie nie da
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.