Skocz do zawartości

Wrocław i Z3


diego_717

Rekomendowane odpowiedzi

Widać, że dość zapomniany temacik troszeczkę ożył w ostatnim czasie. Czyżby ludzie zaczęli powoli wyprowadzać swoje "eyecatherki" z garażu. No i zapewne troszkę nowych też wpadło (brak sezonu = niższa cena :D) - tak jak moje cacuszko na przykład :D.

 

No ja się pisze, dajcie tylko czas i miejsce :D (byle równo i nie za daleko :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon letni już tuż tuż.. Powolutku pojawiają sie Z3 na drogach.. Pytam z ciekawości.. We Wrocławiu widziałem już bunię białą i zieloną. Sam jeżdzę czarną.. Skoro nie możemy się dogadać, to choć wypuście cynk wrocławianie, jakiego koloru sa Wasze autka:-))) Jak będę wiedział, to do Was zamrugam!!! Dwa ostatnie znaki mojej rejestracji to ES. Nie mijajmy się obojętnie.. Z3 to styl i dobry smak! Pozdrawiam!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , ja co prawda z Wroclawia nie jestem , ale często tam bywam , wiec jak zobaczycie srebrna Z3(srebrna buda , dach czarny , aluski z polerowanymi rantami ) na opolskich tablicach to mrugajcie :) chętnie pomacham . A tak serio to jak już uda mi sie spotkać inne Z3 to zawsze pozdrawiam , niby nic a zawsze to sympatyczny gest>pytanie jak postrzegają nas właściciele Z4? bo niby auta nowsze , ale czy ladniejsze ? w sumie tez by wypadało pozdrowić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie.. Muszę Wam o tym powiedzieć.. to się działo podczas zeszłych wakacji.. Jest ciepły wrześniowy wieczór... Lekki zmrok. Jadę we Wrocławiu.. dojeżdzam do skrzyzowania ulic Gajowickiej i Racławickiej.. Otwarte dachy.. Z naprzeciwka jedzie Z4.. Dama miała przepiękny szal (-->tu fantazja podpowiada mi że jedwabny:-)) <--) Najpierw mrugnięcie świateł.. potem pozdrowienie poprzez skinięcie ręką.. potem ciche wyminiecie i odjechanie każdy w swoją stronę.. Często to Z4 widzę koło mojego domu.. Nigdy natomiast ta chwila sie nie powtórzyła.. bardzo wymowne i wspaniałe.. I wiecie co? To potwierdza oczywisty fakt: o kulturze bycia, jazdy i klasy osoby decydują cechy wrodzone.. Brak jakiejkolwiek rywalizacji.. Podziwiałem Jej samochód.. podejrzewam, choć pewności nie mam, że i mój był podziwiany.. To dwa zupełnie odmienne auta i potrzeby - Ona ma swoje codzienne auto (--> hardtop, garażowanie na ulicy, auto całoroczne <--), ja mam obiekt swojego kultu.. (-->ciepły garaż, jazda jedynie w ciepłe dni <--).. I wiecie co? Każdy z nas ma to, czego oczekuje.. I to jest wspaniałe!!!

Nie ma jednego sposobu na życie - jest dużo wspanialych dróg..

Nie ma jedynej słusznej koncepcji - jest zbór wspaniałych pomysłów..

I wiecie co? Róbcie liftingi swoich zettrójek, róbcie modyfikacje, tuningujcie Je, zmieniajcie reflektory, i wszystkie inne rzeczy.. Ja Was nie rozumiem (-->lubię klasę "zero"<--) I wiecie co? Życie jest wspaniałe!! Bo nie jest monotonne!!! Podziwiam Waszą pasję... I ciesze się razem z Wami!!!!

A alkohol już odstawiam:-))))))) miałem dobry dzień.. i Z3 miało swój poczesny udział:-)))))))))))))))))))))))))

Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!

Heh..

"...Whisky moja żono.. tyś najlepszą z Dam.. Juz Cię nie opuszczę.. już nie będę sam... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.