Skocz do zawartości

skora, lampy, komputer :)


mexykan

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim mam kilka pytac co jestem nie do konca pewien a nie bede zasmiecal forum :)

1.Czy skora z e32 podejdzie do e34 (slyszalem ze tak) i czym sie rozni

2.Gdzie moge dostac fotki lamp helli jakie oferuja do e34 interesuja mnie blacki na tyl i przod z ringami

3.Czy ten komputer ocb czy jak sie to nazywa (ten w miejscu zegarka na konsoli srodkowej) do rade to przezucic do auta bez tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad1: podobno sie da, ale fotele maja inne rozmiary i bedziesz miał mało miejsca w środku...

ad3: Też sie powinno dać... ale zapewne nie wszystkie opcje będą działały..

Auto Klinika nieautoryzowany serwis BMW - Warszawa Bialołęka: Danusi 6: 503 520 220 | 503 520 320 http://www.aklinika.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz sedana to nie ma problemu z przekładką, tylna kanapa jest trochę dłuższa, ale spokojnie się mieści, natomiast zapomnij o przekładce kompa w miejsce zegarka. Zegarek jest podłączony tylko 3 przewodami, a komp 7-8 razy więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz sedana to nie ma problemu z przekładką, tylna kanapa jest trochę dłuższa, ale spokojnie się mieści, natomiast zapomnij o przekładce kompa w miejsce zegarka. Zegarek jest podłączony tylko 3 przewodami, a komp 7-8 razy więcej.

 

nie koniecznie, ja mialem oryginalnie zegarek a teraz mam full obc, czy full obc bedzie ci chodzil zalezy od wiazki jaka masz podlaczona do tego zegarka wiec wyjmij zegarek policz kabelki i pozniej zadaj pytanie a najlepiej przejzyj forum jest tego duzo wiec nie bedziesz mial problemow, co do skory ta jam ma u siebie od e32 i wszystko swietnie pasuje (e34 limuzyna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to miałeś pełna wiązkę elektryki, skoro spoko podłączyłeś komp, ja niestety mam tylko 3 przewody i stąd klapa z podłączeniem, pozdrawiam

 

no mialem, wiec nie wprowadzaj ludzi w blad ze jezeli maja analogowy zegarek to nie wlaza obc bo nie zawsze to jest prawda, czytalem nawet ze cierpliwi i z wiazka 3 przewodow podlaczali obc ciagnac samemu brakujace kabelki, wiec duzo zalezy od szczescia i checi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to miałeś pełna wiązkę elektryki, skoro spoko podłączyłeś komp, ja niestety mam tylko 3 przewody i stąd klapa z podłączeniem, pozdrawiam

 

no mialem, wiec nie wprowadzaj ludzi w blad ze jezeli maja analogowy zegarek to nie wlaza obc bo nie zawsze to jest prawda, czytalem nawet ze cierpliwi i z wiazka 3 przewodow podlaczali obc ciagnac samemu brakujace kabelki, wiec duzo zalezy od szczescia i checi

 

:nienie: jak miałes to się ciesz, 90% zegarków ma 3 przewody, a potem sa problemy z podłączeniem kompa, jak przeczytałeś byłe posty na ten temat , to powinieneś o tym wiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to miałeś pełna wiązkę elektryki, skoro spoko podłączyłeś komp, ja niestety mam tylko 3 przewody i stąd klapa z podłączeniem, pozdrawiam

 

no mialem, wiec nie wprowadzaj ludzi w blad ze jezeli maja analogowy zegarek to nie wlaza obc bo nie zawsze to jest prawda, czytalem nawet ze cierpliwi i z wiazka 3 przewodow podlaczali obc ciagnac samemu brakujace kabelki, wiec duzo zalezy od szczescia i checi

 

:nienie: jak miałes to się ciesz, 90% zegarków ma 3 przewody, a potem sa problemy z podłączeniem kompa, jak przeczytałeś byłe posty na ten temat , to powinieneś o tym wiedzieć

 

to trzeba bylo napisac ze wiekszosc e34 z zegarkiem ma 3 przewody a nie ze sie nie da, czytalem sporo bo sam zanim kupilem przeczytalem wszystko zeby kupic wlasciwy (pierwszy lepszy sie nia nadawal do mojego, musialbyc ze code stickerem)

 

Temat uwazam za zamkniety, chyba nic sensownego nie da sie jescze do niego wniesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.