Skocz do zawartości

katalizator e46 323ci pytanie


kozi

Rekomendowane odpowiedzi

mam małe pytanie po wstepnych oględzinach przez mechanika najprawdopodobniej dzwoni mi katalizator co zrobic z tym fantem bo koszt nie maly i jezeli dobrze czytam tj łącznie z kolektorem wydechowym

 

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BM31&mospid=47616&btnr=11_2183&hg=11&fg=50

 

czy jest mozliwe zastosowanie uniwersalnego kata a moze macie jakies inne dobre rady! z góry dzieki za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewna osoba raz napisala ze koszt jest duzy i zalozy rure bo sie da owszem mozna ale co to robi dla silnika---jest to nie do opisania.Narazie ewnetualnie tak pojedzij a jak bedziesz mial fundusze jak najszybciej go wymien.Jak jest w strasznie zlym stanie nie czekaj wymien go jak najszybciej.Zaplacisz tylko za katalizator w innym przypadku koszty bede duzo duzo wieksze uwiez mi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze jest tu chyba mały problem z tym katem bo metal do spawania jest słaby nie jestem biegły w tym temacie ale tak mi mechanior powiedzial dzwoni mi tylko przy 1500 obrotów jedynka i dwójka ta to jest dobrze! jest to oczywiscie diagnoza ze do wymiany bez wyciagania kolektora bo trzeba troszke sie tam nameczyc aby to zrobic!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko orginal bo jest to kat podwujnego dzialania ceramik wysoko przerobowy . a wrzystkie podruby nie pracuja jak ten . a metalowy bedzie dzwonil metalicznie , NIestety zacznij zbierac na NOWY w aso , oj ojj oj , ja mam to za soba ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sie przymierzam do tego kolektora ale szczerze to nie wiem jaki on jest wiem ze tam nie ma katow takze ;D napewno mocy przyrost bedzie ale co ze spalinami i reszta nie wiem podejrzewam ze raczej nic sie nie powinno dziac :D Jaki masz przebieg swojej cupejki ? PS . jak zalozysz to napisz co i jak :D

Adamus

-----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.