Skocz do zawartości

e30 cabrio co o tym mislicie?


wedkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie wyczytalem na pewnym forum cabrio iz E30 cabrio ma pewna wade.Do rzeczy,oto cytat:

"Pierwsza i najważniejsza przypadłość, która dyskwalifikowała z miejsca niemal wszystie to pękające nadwozie. Pęka ono w miejscu łączenia się progów z tylnim błotnikiem, zaraz jak kończą się drzwi. Narazie widziałem tylko jedną bez tej wady, która była świeżo po lakierowaniu" :jawdrop:

 

Czy jest to mozliwe zeby ta wada dotykala praktycznie kazdy egzemplarz?Wedlug autora tego tekstu mozna sie przed tym ustrzec tylko jezeli auto nigdy nie widzialo obnizonego zawieszenia ani felgi w rozmiarze 17 cali.Z tego pierwszego moglbym zrezygnowac jednak odpowiednio duza felga w tym aucie dodaje mu charakteru.Czy ktos moze cos powiedziec w tym temacie?Mam nadzieje,ze nie jest to prawda!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te BBSy są niestety tylko kultowe i to dla fanów marki, bo dla przeciętnego widza wyglądają jak wyciągnięte z garażu dziadka. Z resztą razem z E30 :D

Chyba będziesz musiał zmienić zdanie:

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//images34.fotosik.pl/118/0e634ab762464204.jpg

 

Może i kwestia gustu, ale przy takim cabrio, to E36 wygląda jak bryka młodego wieśniaka spod remizy :P Po prostu klasa sama w sobie.

 

Nie dostrzegasz różnicy pomiedzy tymi felgami z powyższego zdjęcia a poniższymi? Te powyższe chętnie bym sobie nawet do E39 założył, są ekstra.

http://img246.imageshack.us/img246/3279/bema3ls0.jpg

Dla mnie to jest takie porównanie jak E30 i E34. Oba BMW, oba bardzo podobne w kształcie nadwozia i oba itd. ale... no właśnie bez sensu.

 

Co do porównania E30 i E36 to też jest kiepski pomysł, choć jestem przekonany, iż gdyby podobne felgi założyć do wypicowanego E36 cabrioleta i obniżyć to E30 raczej wyglądałoby jak fura Stasia z Przechlewa a nie odwrotnie.

http://img150.imageshack.us/img150/5657/bema1jm6.jpg

Z resztą dla mnie osobiście oba te modele to juz przeżytek, oba skażone wieśniactwem i niestety garstka ludzi zgromadzonych wokół tego Forum nic nie zmieni... Z tym, że E30 to juz niestety tylko klasyk, atrakcyjne auto dla pasjonatów i fanów marki, dla innych przestarzały rzęch z epoki gierkowskiej a E36 to jakby nie było wciąż popularne auto na naszych drogach, a po odpowiednim tunningu może się nawet podobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostrzegasz różnicy pomiedzy tymi felgami z powyższego zdjęcia a poniższymi? Te powyższe chętnie bym sobie nawet do E39 założył, są ekstra.
<-- Co to znaczy, wytłumacz jak 6-escio latkowi.

 

Zaczynasz mnie irytować. Wytłumacz o co Ci chodzi ? Szukasz dziury w całym czy koniecznie chcesz udowodnić ze E30 to wóz dla wieśniaków ?

QUATTRO

Diesel ? No thanks....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostrzegasz różnicy pomiedzy tymi felgami z powyższego zdjęcia a poniższymi? Te powyższe chętnie bym sobie nawet do E39 założył, są ekstra.
<-- Co to znaczy, wytłumacz jak 6-escio latkowi.

 

Zaczynasz mnie irytować. Wytłumacz o co Ci chodzi ? Szukasz dziury w całym czy koniecznie chcesz udowodnić ze E30 to wóz dla wieśniaków ?

 

Najprostszym sposobem tłumacząc chodzi o to, że ktoś przedstawił bodajże 17-calowe (nie jestem w stanie ocenić po zdjęciu) BBS RS po polerce twierdząc, że widząc je miałbym zmienić zdanie na temat tych dziadkowych 15-nastek BBS RS na czarnej E30 Cabrio. Chodziło mi o to, że te BBSy ze srebrnej E30 Cabrio założyłbym chętnie nawet do E39, wspaniale wyglądają. Ale co do nich mają te 15-nastki oprócz tego, że to ta sama firma i wzór? Po prostu są to jakby nie było inne felgi i stąd zapytałem czy między nimi nie widzisz różnicy. I nie irytuj się tak, to tylko net. :nienie: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBS RS, obojetnie w jakim rozmiarze , to rarytas. Powiem wiecej, 17-sto calową łatwo kupić , ma rozstaw 5x120 dlatego trzeba założyc dystans do E30. Nie każdy chce taką rzeźbę. O wiele trudniej kupić 15-stkę, wyremonotwać, założyc szersze ranty. taki komplet felg moze i kosztowac z 3500 PLN. Hitem jest BBS RS 16 cali 4x100 (np z E30 M3). Miałem E30 3 lata i nigdy nie udało mi sie zapolować na taką felge w Polsce. W Niemczech kosztuje kosztuje majątek.

 

Zresztą nie ma tematu, kolega zajmujacy sie BBS'ami juz kupił felgi z tego cabrio.

QUATTRO

Diesel ? No thanks....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy coś trudniej kupić czy łatwiej, co jest uważane za rarytas wśród pasjonatów a co nie to kwestia indywidualna. Ja oceniam je z perspektywy nie pasjonata, lecz kogos kto pasjonuje się tunningiem i dla mnie taka 15-nastka czy nawet 16-nastka to zupełnie nic specjalnego. 17-nastka i większe, polerowane to zupełnie inna bajka. Kwestia gustu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak i dlatego ta przepychanka nie ma sensu. Każdy pasjonat, który kupuje/posiada E30 CABRIO, wie, że tuningowanie tego auta to pewnego rodzaju heretyzm.

 

Już mi sie wydawało że coś sie zmieniło.....

 

Koledze Combi polecam: http://www.e30.de/classic/

QUATTRO

Diesel ? No thanks....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak i dlatego ta przepychanka nie ma sensu. Każdy pasjonat, który kupuje/posiada E30 CABRIO, wie, że tuningowanie tego auta to pewnego rodzaju heretyzm.

Już mi sie wydawało że coś sie zmieniło.....

Koledze Combi polecam: http://www.e30.de/classic/

 

Rozumiem Twój sentyment do E30 w końcu byłeś jego zadowolonym użytkownikiem przez kilka lat. Ja jednak nie mogę być w tej kwestii sentymentalny (nigdy nie chciałem mieć E30 i nie będę juz zapewne miał), nie jestem pasjonatem tego typu modeli, więc nie pozostaje mi nic innego jak pisać to co napisałem powyżej. Pozdro. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.