Skocz do zawartości

Ringi w 530D-jeden nie świeci


corridore

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
Witam.

Jak wymienić żarówkę w ringach(ksenony 2002rok w 530D)bo z prawej strony nie świeci.Dzięki

Wymontuj oprawkę przekręcając delikatnie,wymień żarówkę i zamontuj z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak wymienić żarówkę w ringach(ksenony 2002rok w 530D)bo z prawej strony nie świeci.Dzięki

 

Teoretycznie trzeba wymienic cały wkład tej zarowki. Misci sie on z tyly lampy na samej gorze mniej wiecej po srodku. Napewno go znajdziesz. A w praktyce da rrade wymienic sama zarowke. Niestety o takiej mocy jest ja ciezko kupic, albo chca za nie kosmiczne pieniadze.. poszukaj na allegro zarowek H6W albo H10W. Jak nie, to musisz kupic całe wklady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caly wklad kosztuje w aso chyba ok 80 zl i nie licz na zamienniki bo ich nie ma:) uzywki widzialem kiedy za 50 zl wiec chyba nie warto bo pewnie po "regeneracji"

 

pozdrawiam,

darek

[500 656 500] sprzedam nr - starter GSM idealny dla salonu BMW - 608 BMW BMW czyli 608 269 269
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzdura!!!buhhhhhhaaahaa!!!!zarowki w serwisie nawet kupuja!!!zarowki sa philipsa albo osrama.

zarowki sa w ringach 10 watowe

wyjmuje je sie z oprawki bez problemu jak kazda zarowke

koszt zarowki w intercarsie 10zl

nie sluchaj teorii o oprawkach, ze 80 zl :mad2:

najlepiej kazac chlopakowi od razu cala lampe kupic nowa w serwisie??? :mad2:

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne wyjmuje sie bez problemu rozrywajac plastikowe nity, to jest zarowka z oprawka - jak integralna czesc firmy Hella

 

http://%5B640%3A480%5Dhttp%3A//bmwfans.info/original/images/90782_p.png

 

4 na rysunku

 

pzd

darek

 

ps. nie kazdy ma zaciecie do wylamywania a potem klejenia bo innej metody nie ma, byl nawet juz taki temat na forum

 

ps2. jak stac mnie na auto to stac na zarowke i nie widze w tym nic smiesznego ze kupuje w serwisie, jestem przeciwnikiem nie oryginalnych dorabianych rozwiazan

[500 656 500] sprzedam nr - starter GSM idealny dla salonu BMW - 608 BMW BMW czyli 608 269 269
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzdura nastepna..

jakos wyjalem oprawke, nastepnie nic nie polamalem i ja wymienilem

a tekst-stac mnie na samochod to stac mnie na zarowke----brzmi jak tekst w przedszkolu

taka mala przechwalka :mad2:

jak jestes taki bogaty to czemu jezdzisz tak tanim autem???nie ukrywajmy e39 nie jest jakies rewelacyjnie drogie w zakupie.moze nie masz na lepsze bo cala kase wydales na zarowki po 80zl???

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze kolega juz zapomnial jak jeszcze niedawno mial podobny problem

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=63015&highlight=zarowka+postojowa

 

poprostu lubie jak cos jest orygnalne w 100% nawet w takim detalu jak zarowka

 

w w/w watku widac ze po zamontowaniu zarowek ringi moga inaczej swiecic

 

pzd.

d.

 

ps. zlosliwe uwagi radze zachowac dla siebie [po co od razu tyle agresji], nie byla to przechwalka tylko nie znosze prowizorek, a jak ktos chce to jak dla mnie moze sobie chinskie ringi zamontowac i nic mi do tego, poprostu takie mam podejscie

 

ps2. bogactwo nie ma nic do tego jakim jezdzi sie autem, no chyba ze ktos w ten sposob probuje leczyc swoje kompleksy, ja nie mam takiego problemu

 

ps3. domyslam sie ze chodzi o zarowke o indeksie OSR64113 w ofercie intercars - firma Osram cena 11,42 zl jakby ktos byl zainteresowany: [OSR64113 X10K OSRAM żarówka H10W 12V 10W BA9S (cok.)mini]

 

http://sklep.intercars.com.pl/

Edytowane przez darcik
[500 656 500] sprzedam nr - starter GSM idealny dla salonu BMW - 608 BMW BMW czyli 608 269 269
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co sie klucicie.

Niech chlopak wybierze sam. Ma dwie opcje albo kupic na gotowo dwa wkaldy po 80zl, a jak ma troche wprawy w rekach to moze sam wymianic same zarowki nie uszkadzajac niczego, bo tak sie da zrobic. Moze ta druga opcja jest dla bardziej sprytnych użytkowników samochodów BMW:)

Wydaje mi sie i tez jestem tego zdania, ze kompletna bzdura jest wydawanie 80zl na glupie wkaldy do postojowek. Nie wiem kto w BMW wymyslil cos takiego... Lepieej te 160zl przeznaczyc na jakies bardzie znaczace dla samochodu "detalee". Chociazby dobre mleczko do konserwacji skórrr... bo na tym tez groo ludzi oszczedza, a w tym przypadku chyba nie powinnoo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie chce i ma sie troche umiejetnosci to mozna duzo rzeczy samamu zrobic.... :P

ps. zycie i kieszen /pieniadze/ same ucza :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Zrobione-dziś kupiłem same żarówki po 9zł sztuka i wymieniłem samą żarówkę-wszystko OK-ring świeci.Jeszcze raz Dzięki.

 

No i proszę ,wbrew niektórym udało sie zrobić :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobione-dziś kupiłem same żarówki po 9zł sztuka i wymieniłem samą żarówkę-wszystko OK-ring świeci.Jeszcze raz Dzięki.

 

No i proszę ,wbrew niektórym udało sie zrobić :norty:

 

No i pewnie...zaraz lecic do ASO i pozbyc sie 80zl. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.