Skocz do zawartości

Pęknięty klawisz w panelu klimatronika


darcyn

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

nie moge nic znalezc, moze nie wiem jakie slowa wpisac ale...

 

... jest jakaś porada na wymiane klawiszy od zwiekszania i zmniejszania temperatury w klimatroniku? nie wiem co trzeba zrobic zeby je polamac a ja kupilem z peknietymi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety w aso powiedzieli mi 280 za wszystkie w panelu a ja tylko potrzebuje 3. mowi ze nie wystepuja osobno te od zmiany temp

 

... kup jakis uszkodzony i sobie wymien :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeszczetaiego nie spotkalem.

 

co :?: uszkodzonego klimatronika nie spotkales :?: zobacz na alegro alba na srutach :roll: zapytaj tych co czesci sprzedaja :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pękające przyciski od regulacji temperatury to norma w e39, tak są badziewsko skonstruowane. U mnie były pęknięcia, ale jeszcze się całkiem nie rozpadły. A do tego jeden miał wyłamany ząbek od dołu i wypadał. Już nie pamiętam ile razy wyciągałem go z odkurzacza. :modlitwa:

Wreszcie się za to wziąłem, odrobina POXIPOLU, jeszcze trochę PX-50 (taki lepszy super glue) i zrobione. guziczki śmigają jak nowe. Trzeba tylko uważać aby nie wcisnąć ich za szybko po zabiegu klejenia, bo potrafią utnąć na stałe. A i jeszcze ważna sprawa - jeśli ktoś się zdecyduje tam grzebać, to radzę uważać na ich mocowania w samym panelu klimy, bo jak się okazało u mnie, ten, który wypadał miał wytarty ząbek na samym panelu i to było trochę skomplikowane. Ale sie udało.

Ja tam zawsze (w granicach rozsądku) jestem zwolennikiem zasady "zrób to sam". I zadowolenie potem, jak się efekt jest zadowalający. :cool2:

Respekt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge nic znalezc, moze nie wiem jakie slowa wpisac ale...

 

... jest jakaś porada na wymiane klawiszy od zwiekszania i zmniejszania temperatury w klimatroniku? nie wiem co trzeba zrobic zeby je polamac a ja kupilem z peknietymi..

 

zobacz tu....http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=18806 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.