Skocz do zawartości

Chciałbym kupić dobrą E36, prosze o pomoc


Robewko

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Peczek rozumie cie że jesteś zwolennikiem silników sześciocylindrowych ale prosze cie nie przedstawiaj danych katalogowych które maja sie nijak do rzeczywistości.Dane te dotyczą silników nowycha a nie do 12-16 letniego samochodu z przebiegiem nie żadko 300-400tyś km, a poza tym jeśli twierdzisz ze silniki czterocylindrowe były montowane tylko i wyłacznie dla kobiet to rozwiń twą myśl i przekonaj mnie i innych posiadaczy czterocylindrowców może faktycznie zastanowie sie nad zmianą samochodu albo płci, bo wdł mnie to co napisales to sa dopiero pierdoły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy tego dobrego nie bede wiecej w tym kier. sie posowal bo zaraz wszyscy posiadacze 4 cylindrowych silnikow mnie zjedza, tak wiec dopisze tylko jeszcze tyle jesli ktos kiedys z was mial przyjemnosc przejechac sie bmw z 6 cylindrami wie co to znaczy rados z jazdy, nie mam tu na mysli tylko samej mocy ale dzwieku i elastycznosci pracy silnika, ale oczywiscie z tym wiaza sie wieksze wydatki na to by utrzymac takie auto a nie wszyscy moga sobie pozwolic na to choc by chcieli...koniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale oczywiscie z tym wiaza sie wieksze wydatki na to by utrzymac takie auto a nie wszyscy moga sobie pozwolic na to choc by chcieli...koniec

Wybaczcie koledzy, ale niektórym chyba sodówa naprawdę uderzyła do głowy...a może Ty "peczek" się przesiądziesz do MPK, skoro inni użytkownicy tego forum jeżdżą BMW o pojemości 5 litrów...

Nie obrażaj kogoś kto uczciwie zarobił na samochód, nawet jeżeli jest to samochód mniej litrażowy od Twojego!Nie dla każdego pojemność silnika jest priorytetem przy wyborze samochodu...

Teraz do rzeczy:

Jeżeli chodzi o silnik 1.8 M40, to wbrew powszechnej opinii te silniki nie są takie złe.Takie słowa usłyszałem już bodaj od 2-3 mechaników.Dodam iż to nie są mechanicy typu "Pan Janek zza rogu" :nienie: Zgodzę się z tym, że 1.8 to nie to samo co 2.5 litra, ale jak ktoś przyznał te silniki to też BMW. Bez powodu by ich nie produkowali. Ja mam ten silnik, tak samo jak mój wujek i obaj wymieniamy tylko olej.Zdarzy się czasem wymienić świece i wszystko,więc nie wierzę w słowa że silnik 1.8 to niewypał, albo samochód dla kobiet.

Freude am fahren...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ale oczywiscie z tym wiaza sie wieksze wydatki na to by utrzymac takie auto a nie wszyscy moga sobie pozwolic na to choc by chcieli...koniec

 

to żeś człowieku teraz amerykę odkrył, każdy kupuje auto takie na jakie go stać, tym samym raczej każdy wie że im większy silnik tym większe wydatki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jak cie nie stac na silnik 6 cylindrowy to zmien auto na mpk a nie wygaduj takie glupoty, bo objechac to ja moge ciebie ale na wstecznym, przeznaczenie silnikow 1.8 wylacznie dla kobiet. Pozdrawiam

 

 

no nastepny do kolekcji... Boze,widzisz a nie grzmisz...

 

Czy tacy ludzie jak Ty tylko w taki sposob mysla ?? czy ze ktos ma silnik 4 cyl, 1.6 , 1.8 to znaczy ze go nie stac ?? :duh:

B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co znowu za bzdury- praktycznie 2.5 w miescie spala wiecej niz 2.0- wiem bo mam teraz oby dwa:) na trasie sie to juz jakos wyrownuje- chociuaz tez ze wskazaniem na 2.0 ktore pali mniej. na mase e36 silnik 2.0 jest jak najbardziej wystarczajacy, ladnie sie zbiera, dobrze brzmi i pali przyzwoicie. jak ktos szuka mocniejszych wrazen to oczywisice silniki 2,5 i 2.8 ale spalanie tez wyzsze. kolego- jak chcesz kupic dobre e36 to wal do mnie, tylko troche kasy dozbieraj. pozdrawiam! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.