Skocz do zawartości

cos pyka, tyrka itp na wolnych obrotach....


krzysiek88333

Rekomendowane odpowiedzi

No ja mam tak samo, niestety dopiero w lutym oddam samochód na warsztat i wedy się dowiem. Najgorsze, że właśnie nie wiadomo dokładnie co jest tego przyczyną, bo każdy mówi o czymś innym :D

 

U mnie słychać terkot na luzie gdy samochód jest porządnie rozgrzany. Jak wcisnę i trzymam sprzęgło terkot ustaje. Czasami jest tak, że terkocze, a gdy na chwilę wcisnę sprzęgło i zaraz puszczę to także ustaje :)

:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie łożysko oporowe mówi ratuuujjjj.

współczuję krzyśkowi bo ty naprawdę nie masz szczęscia do tego auta...ty za te pieniadze co włożyłeś byś e46 miał już chyba...

PS. masz juzfotki po naprawie?? miałeś siepochwalić nowościami

 

 

i tak jak RekiNN napisałes tak jest..po rozgrzaniu będzie bardziej słychać ponieważ dobrze zna każdy zasadę że metal w wyższych temp. sie rozszerza,m a przy rozklekotanym łożysku nawet najmniejsze zmiany temperatur powoduja już większy luz i dlatego tak się dzieje..

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie łożysko oporowe mówi ratuuujjjj.

ile kosztue nowe>?? mozna jezdzic na takim terkotaniu przez jeszcze jakies 1000km??? nic sie nie stanie???czy moze sie stanie??? i jakie beda tego konsekwencje??? bo kurde juz wam szczerze powiem ze zaczyna mi kasy brakowac na potrzeby mojej beatki!:(

 

współczuję krzyśkowi bo ty naprawdę nie masz szczęscia do tego auta...ty za te pieniadze co włożyłeś byś e46 miał już chyba...

PS. masz juzfotki po naprawie?? miałeś siepochwalić nowościami

oj napewno bym miał juz e46(co jest moim marzeniem) ale jak bedzie mi sie tak to bmw psuło to nie za bardzo uzbieram grosza....:(((

kurde właśnie juz bym dawno zrobił tylko aparat pozyczyłem i po weekendzie chyba dostane spowrotem i zrobie wreszcie!:) tylko musze jeszcze zamontowac lewy halogen tylko nie mam tych kawałków czegos co sie przykreca do zderzaka i to cos ma takie dziury i w te dziury wchodzi ramka od halogenu! moze ma ktos takie cudo na zbyciu??? jak bede miał aparat to zrobie fotke tego czegos no i oczywiscie bedzie odsłona nowego oblicza mojego bmw! czekajcie cierpliwie:):):)

POZDRO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.