Skocz do zawartości

WYBIERAK BIEGÓW ????


Jacekłódź

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z drążkiem biegów,mianowicie wczoraj wrzuciłem bieg wsteczny .Drążek zrobił się lużny Biegi wchodzą ale brakuje blokady przy wrzucaniu biegu wstecznego jest całkowicie lużny co się stało jak to naprawić ?????? :D

E34 1988r 2.0l 12v M20

E36 1.8i 1996r sedan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę z Łodzi, zapewne maszluz na drążku i to jest powó, nie pamiętam czy tutaj na forum czy też na łódzkim forum bmw była fotorelacja z likwidacji tego , wszystkie fotki itp jak to zlikwidować, co prawda tyczyło się to modelu E30 ale nie sądze, aby była jakas wielka różnica, sprawdż i zdaj relacje jak poszło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę z Łodzi, zapewne maszluz na drążku i to jest powó, nie pamiętam czy tutaj na forum czy też na łódzkim forum bmw była fotorelacja z likwidacji tego , wszystkie fotki itp jak to zlikwidować, co prawda tyczyło się to modelu E30 ale nie sądze, aby była jakas wielka różnica, sprawdż i zdaj relacje jak poszło

Witam też kolege z łodzi...

Byłem dzisiaj pod samochodem i powiem ci że nic tam nie zobaczyłem .Wygląda że wszystko jest dobrze .Musze jechać chyba do jakiegoś mechanika .Wydaje mi się że cały mechanizm jest przy skrzyni ,ale nie widać dokładnie .Mam nadzieje żeby dostać się do tego mechanizmu nie trzeba wyciągać skrzyni.Właśnie szukam na forum kogoś co już to robił.Pozdrawiam cię ....

E34 1988r 2.0l 12v M20

E36 1.8i 1996r sedan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=24329/

 

Powyżej podalem link, z tego forum, możesz zapytać tego człowieka jak to robił, może da wskazówki, nie sądzę, aby były jakieś różnice wielkie, tam masz zdjęcia, a jak nie to napisz na priv do niego moze jakoś pomóc pzdr .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.