Skocz do zawartości

Problem ze stacyjka


Mati6227

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam powarzny problem wczoraj gdy przyjechalem do domu i chciałem zgasic samochód okazoało się że nie moge przekrecic stacyjki by go zgasic gdy wkoncu to sie udalo to okazało się że moge tylko cofnac stacyjke do zapłonu a gdy chce ponownie odpalic samochód to nic się nie dzieje (silnik się nie kręci zero reakcji) kluczyk do pozycji odpalania przekreca się normalanie ale samochód nic nie reaguje dodam tylko że elektryka jest bo radio itp żeczy działaja normalnie teraz mam samochód zostawione na wlaczonym zapłonie (ale na wyjętych kluczykach) i zablokowanej kierownicy i nic nie moge z tym zrobi prosze podpowiedcie mi co mogę z tym zrobi :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie stacyjka padla...Najlepiej rozkrecic i obadac co i jak...A jak przekrecisz kluczyk w pozycje zaplonu to swieca Ci kontrolki??

 

Zapłon też sie nie włacza tylko nie moge cofnac kluczyka do pozycji totalnego wyłączenia się wszystkiego świecą mi sie caly czas wskaźniki komputera (zegar tempereatura itp) i przebiegu, wiecie o co chodzi i nie moge tego wyłączyc nawet swieci sie jak wyjme kluczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zablokowało Ci się w pozycji ACC (akcesoria - np. radio).

Jeśli stacyjka się posypała to raczej nic nie zrobisz sam... musisz jechać żeby Ci założyli. Ale to chyba nie będzie tania opcja.

Pewnie dodatkowo laweta będzie potrzebna.

http://www.ee.pw.edu.pl/~andrzem1/bmw/ - moja Bumcia ;)




http://www.ee.pw.edu.pl/~andrzem1/bmw/spalanie.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.