Skocz do zawartości

Odmykanie klapy bagażnika!


DAREX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na wstępie chciałem się pochwalić że zakupiłem E38 735i V8 i teraz pytanie mam w kluczyku odmykanie klapy bagażnika, czy po naciśnięciu na przycisk w kluczyku klapa ma sie tylko odemknąć czy odemknąć i sama podnieść do góry? Bo mi się tylko odemknie i ją podnoszę, tak ma być?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna sie sama podnieść do góry.Jeżeli się tylko podnosi ale nie do końca, masz za mało płyny w pompie.Temat był wałkowany na forum.

 

Tak przy zamykaniu się domyka (dociąga) a co do otwierania to w ogóle sie nie podnosi, tylko odemknie, i trzeba podnieść, gdzie mam mało płynu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna sie sama podnieść do góry.Jeżeli się tylko podnosi ale nie do końca, masz za mało płyny w pompie.Temat był wałkowany na forum.

a z ktorego roku to auto? o ile w ogole ma auto z otwierana klapa a nie tylko z samym dociaganiem klapy, bo byly dwie wersje. jesli ma e38 po lifcie to byc moze i ma otwieranie klapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna sie sama podnieść do góry.Jeżeli się tylko podnosi ale nie do końca, masz za mało płyny w pompie.Temat był wałkowany na forum.

 

Nie, nie powinna. Silowniki podnoszace klape do gory byly w opcji, tak samo jak np. domykanie drzwi.

Natomiast odwieranie i domykanie tylnej klapy bylo chyba w standardzie - nie widzialem E38 bez tego patentu.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojciec mial kiedys duzego fiata i tam jak sie pociagnelo dzwigienke w aucie to klapa z tylu sie podnosila do gory :) takie podnoszenie klapy zawsze mi sie zle kojarzylo ze starymi rupciami jak ten fiat bo w nowszych autach juz tego nie bylo :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to niech będzie tylko odmykanie ;)

Chciałem się po prostu upewnić :)

A powiedziecie mi jak mam wejść do opcji CODE w komputerze, mam instrukcję ale dokładnie nie pisze jak tam wejść, w E34 i E32 przy tym to był banał :lol:

jak masz wlaczony silnik to ta opcja jest nieaktywna /niepodswietlona. zauwaz ze jak zgasisz silnik przekrecajac kluczyk z pozycji 2 na pozycje 1 to wtedy uaktywnia i podswietla sie opcja code. wtedy mozna wpisac kod, zaakceptowac, i wyswietli sie napis zeby przekrecic kluczyk na zero w celu aktywacji blokady.

ja mam auto z navi i to sie tam wyswietla na tym wyswietlaczu, nie wiem jak to jest w aucie ktore nie ma navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.