Skocz do zawartości

Uszczelki pokrywy zaworow.


Dario70

Rekomendowane odpowiedzi

No pare problemow mam z glowy.Skrzynia automat naprawiona,gwarancja na 3 lata wiec spoko.Zostaly mi tylko 2 usterki.Kiedy zmienialem swiece,wokol nich bylo sporo oleju,moze to zabrzmi jakbym byl zielony w silnikach,czy ktos moze mi powiedziec odkeracajac pokrywy zaworow wyleje sie olej?Mysle,ze nie ,ale tak dla pewnosci>Co musze zrobic ,aby zmienic te uszczelki,czy sa jakies utrudnienia?Wydaje mi sie to prosta czynnoscia.I jeszcze ostatni problem,tylnia wycieraczka nie dziala,a dzwignia od wlacznia wycieraczek dziala o dziwne na przod w 2 polozeniach,powinna tylko na przod i na tylDzieki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylna wycieraczka dziala po wcisnieciu dzwigni od siebie i gdy ja przyczymasz to dziala spryskiwac jak zostawisz to program dzialania jest taki ze jedzie w prawo i chwile czeka a potem powaraca, jelsi tylka wlaczysz i zaraz wylaczysz to od razu powroci dopozycji wyjsciowej

 

 

a jesli naprawde nie dziala to przyczyn moze byc kilka, najczesciej zapieka sie oska trzeba uwazac aby nie peklaszyba jak bedziesz z nia kombinowal, moze tez byc cos z silnikiem wycieraczki [oska jest zdecydowanie kilka razy tansza:)]

 

pozdrawiam,

darek

[500 656 500] sprzedam nr - starter GSM idealny dla salonu BMW - 608 BMW BMW czyli 608 269 269
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednie dzialaja gdy ciagniesz [wowczas spryskiwacz i czasowo wycieraczki] lub gdy zrobisz raz na dol - jedno machniecie lub do gory kilka pozycji czasowych [m.in. gdy masz czujnik deszczu]

 

a tyl gdy wciskasz od siebie

 

zobacz w jakim stanie jest oska

 

pzd

darek

[500 656 500] sprzedam nr - starter GSM idealny dla salonu BMW - 608 BMW BMW czyli 608 269 269
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,ale tu jest wlasnie problem ,ze wciskam i nic sie nie dzieje,a gdy wciskam i przekrecam to dzialaja mi wycieraczki przednie i przednie spryskiwacze, w normalnym polozeniu tez,bezpieczniki sa dobre> :twisted:

 

masz instrukcje obslugi..http://rapidshare.com/files/71002544/Instrukcja_obs_ugi_BMW_E39_PL_up_by_dunaj2.rar. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.