Skocz do zawartości

Jedzie Bez dodawania gazu


e36fan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam oto taki problem..Puszczam sprzęgło nie dotykając gazu i auto jedzie samo następnie wciskam sprzęgło wrzucam drugi bieg i auto dalej jedzie i to nie dotykając gazu!!! co to może być?? nie wysprzęgla do końca czy jak??

 

błagam o pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rzecz normalna w silnikach disla. Po prostym mozesz w ten sposób rozpedzić auto pokolei wsadzajac biegi az do 5. poprostu silnik disla jest duzo trudniej "udławić" niz silnik benzynowy.

 

W autku Mamy (MB A160 -a więc benzyna) można zrobić dokładnie tak samo (a przynajmniej na 1 i 2, dalej nie próbowałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam mam oto taki problem..Puszczam sprzęgło nie dotykając gazu i auto jedzie samo następnie wciskam sprzęgło wrzucam drugi bieg i auto dalej jedzie i to nie dotykając gazu!!! co to może być?? nie wysprzęgla do końca czy jak??

 

błagam o pomoc!!!

 

hehe, to pierwsze twoje auto ze takie pytania zadajesz?? :shock: przeciez to oczywiste ze silnik ma wystraczajaca moc na biegu jalowym zeby pociagnac auto, u mnie nawet na 4 na samym sprzegle ciagnie do przodu,

z twoim autem jest wszystko w porzadku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jezeli jedzie na wcisnietym sprzegle,to jest problem!!

Musisz jechac do mechanika ,zeby sprawdzil sprzeglo!Jezeli masz mozliwosc regulacji np linke,to sprobuj ja naciagnac

Ale mysle,ze moze byc cos z dociskiem,a poza tym masz samoregulacje.

pozdrawiam

 

Jak może być sprzęgło padnięte skoro biegi zmienia?? To chyba się wzajemnie wyklucza :norty:

Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.