Skocz do zawartości

jaki środkowy wydech


KrzystofS

Rekomendowane odpowiedzi

witam

2 lata temu wywaliłem środkowy wydech razem z katem i zamontowałem strumienice bo wydech miałem sportowy ultera i wszystko było pięknie do czasu, lecz teraz ten dzwięk tej strunienicy okropnie denerwuje mnie - jak puszka po konserwie,poradzcie mi co mogę tam wżucić z zamieników nie drogich by było cicho

końcowy wydech chce pozostawi bo fajnie cihcuto mruczy basem, tylko pośrofku auta te okropne dzwięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taki sam problem kupiłem już auto bez środkowego i kata. Była wspawana rurka przelotowa i był tylko końcowy. Samochód pracował jak zajechany polonez albo gorzej nawet. W sklepie zaśpiewali mi za oryginał 2900 zł i brak zamienników :shock: i zrobiłem właśnie taką minę. Wizyta u pana tłumikarza załatwiła wszystko wynalazł jakiś pasujący środkowy od czego nawet nie wiem wspawał ale już bez kata bo nie wszedł(im wiekszy srodkowy tym ciszej, tak powiedział i dlatego nie wszedł juz kat.) i jest miodzio. Polecam ci gościa co sie zajmuje tłumikami on napewno cos doradzi bo sie na tym zna !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ze spalinami na przeglądzie???

 

 

proponuje załatwić sobie używkę - oczywiście ją najpierw wstawić i sprawdzić czy działa i czy nie jest wytłuczona a dopiero potem zapłacić.

 

Niestety z zamiennikami tutaj jest bardzo trudno - można dopasować od czegoś innego i kombinować ze wspawaniem samego katalizatora. Jednakże znacznie prościej jest poszukać używanego (dużo jest Angoli).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam katalizator wspawałem zaraz po kupnie jakiś uniwersalny bosala (nowy) ale dzwięk silnika był daleki od dzwięku jaki powinien wydawać silnik więc zdecydowałem sie na środkowy od czegoś innego, a o katalizatorze i tak ciągle myślę jak trafię na używkę tzn oryginalny bmw kat + środkowy w jednej puszce po dobrej cenie to nie bede się zastanawiał zbyt długo nad kupnem!

pozdrawam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.