Skocz do zawartości

wymiana uszczelki pod głowicą


MANIACBLUE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Cię Dr.Om....o wspomnianym przez Ciebie warsztacie też różne opinie słyszałem,lecz u nich naprawy nie dokonywałem.Części oryginalne owszem zamawiałem za ich pośrednictwem...a co do planowania głowicy,to nie zawsze zachodzi konieczność takiego zabiegu.Wszystko zależy od stanu uszczelki-tej starej,oraz okoliczności w jakich trzeba było ją zdjąć...mam tu na myśli sytuację,gdzie auto straciło kompresję zupełnie bo tak duże,,przedmuchy" są na uszczelce właśnie.Mnie ta sytuacja nie dotyczyła zupełnie.Miałem dopiero początki złego....objawy opisałem wyżej.Bezsensem byłoby jezdzić tak i czekać,aż porządnie coś ,,walnie".Dlatego dokonałem tej wymiany.A swoim autem mam zamiar jeszcze pojezdzić,wcale o jego sprzedaży nie myślę....jak będzie mi się spisywało,czas pokaże.Pozdrawiam.

KTO SZYBKO JEDZIE, TEGO WOLNO NIOSĄ !!!

http://img529.imageshack.us/img529/5021/qqqwr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniacblue

 

Tak jak piszą inni zrobiłeś błąd że głowicy nie zawiozłeś do sprawdzenia szczelności i chociażby pobielenia. Nawet jak będzie ok przez długie lata i tego ci życzę o ile po kilkunastu tysiącach nie pojawi sie problem to był błąd bo drugim razem w innym aucie zrobisz pewnie identycznie mająć na uwadze poprzednią naprawdę i możesz sie przejechać na oszczędzeniu tych kilku złotych i będziesz żałował stracisz pieniądze czas i nerey. Są jakieś zasady których powinno sie trzymać.

 

Druga sprawa uszczelniacze. Miałeś głowice na wierzchu i nie wymieniłeś 13 letnich gumek po 6 zł za sztukę :). Przecież tak niewiele pracy i pieniędzy to kosztowało. Jak przyjdzie ci to zrobić to tak jak __Kai__ pisze zobaczysz jak trudno bez ściągania głowicy to zrobić i ile to kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.