Skocz do zawartości

jak dziala intensywne oczyszczanie szyby w e34?


flash

Rekomendowane odpowiedzi

to jak go szukasz to nie pytaj o modul tylko o przekaznik :-) handlarz jak slyszy modul to wie ze musi skasowac 1 zielony PLN. a jak powiesz przekaznik to i cena spada :-) czy ma ktos fotke z e34 skrzynki bezpiecznikowej z umiejscowionym tym przekaznikiem? mam troche miejsc na przekazniki ale jest za zimno zeby eksperymentowac pod chmorka :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak go szukasz to nie pytaj o modul tylko o przekaznik :-) handlarz jak slyszy modul to wie ze musi skasowac 1 zielony PLN. a jak powiesz przekaznik to i cena spada :-) czy ma ktos fotke z e34 skrzynki bezpiecznikowej z umiejscowionym tym przekaznikiem? mam troche miejsc na przekazniki ale jest za zimno zeby eksperymentowac pod chmorka :-)

ta puszka jest tak samo jak w e32 zaraz przed lewa kolumna.

jutro moge ci zrobic dokladniejsze fotki bo taka puszeczke mam. niestety pusta.... :/

 

no tam gdzie bylem to nie pytali co to tylko chciali nr i sprawdzali cene w aso. a potem ja dziela przez pol i jest cena dla klienta... :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

udalo mi sie dorwac wkoncu drugi podgrzewany spryskiwacz z 2 wejsciami,ale nie kupilem dzis wezyka, niesamowite ze w 6 sklepach nie da sie kupic wezyka.

 

ciekawi mnie jednak inna rzecz. mianowicie spryski swiatel maja sie wlaczac co 5 spryskiwanie szyby. przez ostatni tydzien liczylem ile razy spryskuje szybe i ani razu nie spryskalem jej 5 razy. a do pracy mam 30km i spowrotem tyle samo ;-). oczywiscie liczylem do kolejnego odpalenia auta bo chyba ten modul nie jest zasilany podczas postoju, bylby to kolejny pasozyt.

tak mnie naszlo zeby zbudowac swoj sterownik ktory spryskiwalby po drugim sprysku szyby i po kazdym 5. jesli kiedys trafie na dluga trase np.

 

jak to jest w orginale?

 

w audi a4 jest tak ze trzeba trzymac ponad 2-3 sekundy (kiedy juz spryskuje na szybe i dopiero sie wysuwaja spryski na swiatla)

 

p.s. sadzac po grubosci przewodow i wielkosci pompki chyba te 8,5l szybciutko znika :-)

 

gdzies na fotkach widzialem e30 z wycieraczkami, ciekawe czy by sie udalo je wcisnac do e34. pewnie bedzie to nastepny mod`s w moim aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25zl za uzywke :twisted2:

ale wsumie ja wiem czy tak bez sensu.. skoro malo pryskasz na szybe tzn ze ona ci sie nie brudzi...

czyli swiatla tez sa czyste...

 

ja niestety laduje plynem dosc czesto ale tylko w okresie zimowym.. bo soli laduja na ulice straszne ilosci:/:/:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
na dzien dzisiejszy mam podlaczone juz spryskiwanie intensywne, dziala to tak. wciskam dzwignie do polozenia 6 - tak jak ta od OBC, spryskuje z malego zbiorniczka i wycieraczki wycieraja 5 razy szybe, jak podciagne normalnie to wycieraja 3 razy, moge wcisnac w pozycje 6 i dodatkowo podciagnac do siebie i leci plyn z 2 zbiorniczkow na raz. instalacja kompletna w moim aucie juz byla, jak ktos ma problem z podlaczeniem moge podac kolory kabli. dzis moze odbiore z ASO metalowy trzymacz czujnika grzancyh spryskow i przez weekend zaloze wkoncu bo zima sie skonczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Sorki, że odkopuję archeologię, ale mógłby ktoś podać te kolory podłączeń? Mam u siebie dołożone spryskiwacze lamp (przekaźnik, reflektory i halogeny tak jak w OE, do tego duży zbiornik). I tak sobie w końcu zacząłem myśleć o tym intensywnym spryskiwaniu, bo tego nie mam. Teraz czy dobrze myślę, potrzebuję:

 

- manetkę z pozycją intensywnego spryskiwania (sedan)

- mały zbiorniczek doczepiany z pompką

- dodatkowe przewody pod maskę

- spryskiwacze z dwoma króćcami

 

...czy coś jeszcze potrzebne jest, żeby to doposażyć?

 

No i jeszcze jedno pytanie - czujnik poziomu płynu działa tylko przy check control w zegarach? Bo mam manual w TDSie i wygrzebałem ostatnio czujnik poziomu (oryginalnie jak i teraz w dużym nie mam czujników). Pytanie czy na coś się mi przyda, bo nie chce mi się ciąć zbiorniczka bez sensu. ;]

 

Pozdrawiam.

siudek siudkowski


Było Mercedresa Wziąć... ;]

http://bmw-diesel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.