Skocz do zawartości

520 12v wskazówka poziomu paliwa skacze


barthi

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czy inaczej – to nie jest normalne (bez względu na to ile jest paliwa)

Pozdr.

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdaje mi sie, ze lekkie wachania nie sa niczym nienormalnym, przeciez auto sie przemieszcza, paliwo w baku tez. Przynajmniej u mnie tak jest :)

 

Zgadza się, ale to są wahania w tak małym zakresie i tempie, że nawet nie ściągają spojrzenia kierowcy w stronę wskazówki.

pozdrawiam.

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosze wrazenie ze masz kolego tak samo jak ja :!:

czyli po prostu wskazowka sie huśta w jedna i w druga strone, to normalne moim zdaniem, nie dlatego ze tez tak mam ale na zdrowy chlopski rozum to logiczne, tak jak kolega wczesniej napisal paliwo w baku przeplywa no a co za tym idzie wskazowka wariuje, u mnie jak jest malo paliwka(mniej niz 20 litrow) to wskazowka wykazuje raz rezerwe raz ponad 20

im wiecej paliwa tym mniejsze ruchy w baku no i wskazowka spokojniejsza :8)

btw. czy to prawda ze bak w e34 ma dwie komory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.