Skocz do zawartości

Jaki to telefon?


u95

Rekomendowane odpowiedzi

Mam instalację telefoniczną ale brakuje samego aparatu, tzn. mam konsolę ale bez słuchawki. W serwisie powiedzieli mi że samochód wyjechał z fabryki z instalacją ale ktoś później dokupił telefon.

Prawdopodobnie powinienem mieć to:

 

http://images34.fotosik.pl/61/39bd1a818ee11c3d.jpg

 

Jak ktoś ma i wie jaki to aparat to proszę o info. :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda na konsolę do motoroli V50 (taki dinozaur z klapką :twisted: ). Zerknij na linka czy to wygląda podobnie jak u ciebie:

Motorola V50 - Bmw

 

Przyjrzyj się, czy taki telefon może pasować do twojej konsoli. Wtyczka na twoim zdjęciu wydaje się potwierdzać, że to właśnie do V50.

 

Taka uwaga na marginesie, w latach produkcji naszych aut (chodzi mi o starsze niż powiedzmy 3-4 lata) telefony montowane w ówczesnych bmw były pewnie na czasie. Oczywiście teraz to już zabytki, tak jak ta V50. Ja na przykład mam całą instalację do siemensa S10. Konsola, antena wzmacniająca zasięg, mikrofon, podłączenie pod radio i glośniki (scisza radio i gadasz sobie przez mikrofon w kabinie a rozmówcę słychać w głośnikach.) I tylko mały problem: brak aparatu :mad2: Z resztą nie jestem do końca pewien czy chciałbym mieć taki telefon. Za to nie obraziłbym się, gdyby istniała możliwość łatwego i niedrogiego tuningu całej instalacji na np. N73, którą używam do nawigacji.

 

Sorry za przydługi wątek, mam nadzieję, że chociaż pomogłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.