Skocz do zawartości

Proszę o opinie nt.ESGI oraz warsztatów na terenie Wrocławia


PiterIs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem świeżo upieczonym właścicielem BMW 318is z 1992r. i niestety nie stać mnie na jeżdżenie na benzynie, stąd planuje montaż instalacji gazowej.

 

Instalację będę zakładał we Wrocławiu, szukałem dobrego warsztatu i z tego co udało mi sie dowiedzieć dobra opinią cieszy się Alma-Gaz na ul. Strzegomskiej 180.

 

Oczywiście mam zamiar montować sekwencje, w tym warsztacie montują instalacje firmy BRC w cenie 3000 zł oraz jak to określił szef- ich instalacje, która nazywa się ESGI i jej koszt wynosi 2500 zł. Z tego co mówil 90% ludzi montuje właśnie tą tańszą wersję i są zadowolenie.

 

Jako, że zależy mi na dobrych osiągach silnika również na LPG i na profesjonalnie wykonanej pracy pytam się czy ktoś miał do czynienia z takową instalacją lub/i warsztatem Alma-Gaz.

 

Czy spokojnie mogę założyć instalację ESGI czy lepiej pogłodować trochę i dołożyć do znanej BRC (z tego co się zorientowałem cieszy się dużym uznaniem)?

 

Jeszcze jedna sprawa, posiadam komputer pokładowy i czy to prawda ze na gazie również będzie działał w ten sam sposób co na benzynie?

 

Dziękuje za wszelkie opinie o porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tej pierwszej instalacji nic nie słyszałem Jak chcesz lepsza ro zamontuj STAGA 300 a jak dobra i tania to za 2500zł Montuje ZENIT-a

te same podzespoły co stag 300 jedynie inny sterownik i okablowanie a ZENIT to praktycznie to samo co KME :mrgreen:

 

Nie ma spadku mocy na żadnym wtrysku niezależnie od marki-PRWAWIE WSZYSTKO LEżY W REKACH MONTAżYSTY :mrgreen:

 

Tylko nie zamontuj takiej instalacji która sprzedawana i montowana jest jedynie lokalnie bo to utopia przy serwisowaniu :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.