Skocz do zawartości

BMW E46 ja z elektryką ?


stepnikp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio dużo się nasłuchałem o tym, ze w BMW E46 bardzo lubi elektryka się psuć. Przypadki nie otwierania się zamków to podobno norma. Jak to jest, czy podobnie się sprawa ma z E39. Pozdrawiam.

 

nie bierz do siebie wszystkiego....tu skrajne przypadki... :norty: :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole się jednak upewnić, bo kogo z okolicy bym się nie spytał, to pozbył się szybko E46 bo elektryka siadała. :?

 

nie prawda jam e-46 i sobie chwale...

 

maja po wielkich bum i wtedy panike sieja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak mówisz to dobrze, bo trzeba powoli myśleć o samochodzie a nie chciałbym się wpakować w koszta :)

 

duzo mialem samochodow ale najwieksza frajde po mercu jest BMW a klopoty z elektryka to mialem z passatem b5...bezwypadkowy i opel omega ale on byl po bum i niechlujnie zlozony tak ze musialem poprawiac elektr. w rodzinie byly 4 beemki sa 3szt.

Powodzenia :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak widzę moje obawy są niesłuszne i dobrze :) Jednak nie warto słuchać wszystkiego i brać tego do siebie. Mam jeszcze jedno pytanie moze ktoś mi odpowie:

Chodzi mi o swiatła. Może i banał, ale przy kupnie może podpowiedzieć, czy nie było bite. Mianowicie w e39 i e46. Lampy zmieniły się po liftingu w obydwu modelach. Przejde do konkretów. Znalazłem e39 z lampami tymi fajniejszymi, ale nie wiem czy po liftingu ich nie montowali, czy to są jakieś nieoryginalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeśli chcesz wiedzieć jakie auto powinno mieć lampy sprawdż na wiadomej stronie po wpisaniu roku i miesiąca produkcji wszystko ci pokaże nietylko lampy a co do elektroniki to jak kupowałem swoją to też mechanicy odradzali mówiąc cytuje "że jest napchane mnóstwo elektroniki" ale nie mówili ,że się psuje tylko że w razie jakiś problemów trzeba szukać prawdziwego szpeca lub ASO a to się wiąże z dużymi kosztami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole się jednak upewnić, bo kogo z okolicy bym się nie spytał, to pozbył się szybko E46 bo elektryka siadała. :?

 

A gdzi emieszkasz ? Moze to bylo jedno E46, ktore krazylo pomiedzy tymi od ktorych slyszales ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.