Skocz do zawartości

Sczotki


antol20

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie jaki jest koszt szczotek do rozrusznika i bendiksa?Mam bmw 525 tds 97 r. I wlasnie dalem ja do elektryka i muwi ze szczotki.:-) wkoncu ja zrobie.

 

zalezy czy z aso czy inne a najlepiej to idz do sklepu lub zadzwon...bo ceny moga byc rozne ...zalezy gdzie kto mieszka....nie musza byc org. mozna doszlifowac...wazne zeby byly od rozr..... :norty: :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na oko gdzies jaka cena>? Bo nie orjentuje sie wogule? ile 500zl , 200zl , 100zl???

 

nie przesadzaj zadna z tych cen ...4 szczotki tyle nie kosztuja...chyba ze w ASO...pasuja tez od ciezarowek starszgo modelu ...sa tansze... :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrusznik wyjety.Okazalo sie ze do wymiany sa szczotki i wirnik.Ile to bedzie kosztowac.I gdzie mozna to kupic? niewiecie prosze o szybka odpowiedz.Nazwa rozrusznika Magnet Arelli 63222035 , E95R22/12.Takie sa nr na rozruszniku.Gdzie mozna kupic te czesci? Rozrusznik z Bmw 2.5 tds 97 r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrusznik wyjety.Okazalo sie ze do wymiany sa szczotki i wirnik.Ile to bedzie kosztowac.I gdzie mozna to kupic? niewiecie prosze o szybka odpowiedz.Nazwa rozrusznika Magnet Arelli 63222035 , E95R22/12.Takie sa nr na rozruszniku.Gdzie mozna kupic te czesci? Rozrusznik z Bmw 2.5 tds 97 r

 

albo 2 rozrusznik ..lub dac do firmy ktora regeneruje rozruszniki...sam tego nie zrobisz...wirnik moze da sie przetoczyc jak komutator jeszcze ma mieso../chyba ze spalony/lub wymienic komutator....jak pisalem sam tego nie zrobisz.. :duh: :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tego nie robie tylko elektromechanik.Wlasnie moje bmw stoi u niego na warsztacie.I powiedzial ze musze kupic nowy wirnik i szczotki.

 

to co to za elektromechanik ze wysyla cie po szczotki i wirnik.. :?: porzadny jak nie ma to zalatwia a nie klient

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niewiesz czy takie cos podeszlo by do mojego wozu?

http://www.allegro.pl/item269175060_rozrusznik_bmw_range_rover_opel_z_gwarancja.html

 

Taki elektromechanik.Robi po znajomosci i taniej.

 

jak masz ten model co podaja to gra....naprawa by cie taniej wyszla.. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.