Skocz do zawartości

Kodowanie kluczyka?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Witam, mam w swojej E34 kluczyk z przyciskiem do zamykania centralnego zamka, ale nie było baterii i diody, więc miałem taki sam kluczyk kompletny z innej E34, i przełożyłem z tego drugiego cały środek do swojego, jutro jeszcze kupie baterie, i teraz pytanie co mam zrobić żeby to zadziałało?
Opublikowano
Witam, mam w swojej E34 kluczyk z przyciskiem do zamykania centralnego zamka, ale nie było baterii i diody, więc miałem taki sam kluczyk kompletny z innej E34, i przełożyłem z tego drugiego cały środek do swojego, jutro jeszcze kupie baterie, i teraz pytanie co mam zrobić żeby to zadziałało?

 

bylo na forum kodowanie kluczyka...szukaj

Opublikowano
A było, było... i to nie raz i nie dwa :D

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Opublikowano
  • Autor
  • Zasłużeni forumowicze

Bałem się ze to napiszecie :D

Powiem prawdę, gdzieś już to widziałem tu ale nie wiem gdzie :|

Opublikowano
Zaraz Ci znajdę...

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Opublikowano
  • Autor
  • Zasłużeni forumowicze

Tylko teraz tak czytam i w tej instrukcji jest napisane i jakiś 2 przyciskach w kluczyku a ja mam tylko jeden :shock:

 

Znalazłem taką instrukcje bo ta mi bardziej pasuje i ma jeden przycisk :)

 

1. Wsiadamy do auta, zamykamy wszystkie drzwi, lecz nie "na zamek" a tylko by były zamknięte Wink .

2.Wkładamy kluczyk do stacyjki.

3. Przekręcamy kluczyk na pierwsza pozycje, tak by świeciła sie tylko kontrolka airbagu (+ ew. wyświetlacz na prędkościomierzu) - na 3 sekundy .

4. Wyjmujemy kluczyk ze stacyjki.

5. Naciskamy przycisk loga BMW na kluczyku i trzymając go ciagle wciśniętego naciskamy krotko 3-krotnie przycisk do otwierania zamka (przycisk ze strzałka) . Gdy operacja przebiegła pomyślnie przy trzecim wciśnięciu strzałki centralny zamknie sie i otworzy na chwileczkę Smile .

jeśli nie działa - probujemy cala operacje powtórzyć od początku, tyle ze trzymając strzałkę, 3 x naciskamy logo BMW (nie ma reguły która metoda zadziała) .

 

Ciekawe czy zadziała :worried:

 

 

No o próbowałem tym sposobem i nie działa, ale nadal tu pisze coś o jakieś strzałce a ja mam tylko przycisk z logiem BMW w kluczyku :)

Ma ktoś może jakiś pomysł?

Opublikowano

Może coś pomogę.

Ty masz kluczyk tylko z jednym przyciskiem czy może jeden duży,drugi mniejszy?

Własnie żaden sposób z E39 nie działa w E34(sam próbowałem zakodować poprzez opisy z forum i nic). Częśc opisu co zamieściłeś się zgadza ale druga już nie.Zgadza się do pktu 4.Jeśli nie masz strzałki to nic innego nie zadziała

Jeśli to dla Ciebie nie problem-podjedź do ASO tam Ci to zrobią za małą opłatą,jeśli nie za darmo(tak jak mi). :cool2:

Pzdr

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Opublikowano
  • Autor
  • Zasłużeni forumowicze

Basti najbliższe Aso mam w Katowicach :D

Mam kluczyk z jednym przyciskiem, ten przycisk to logo BMW :)

Opublikowano
No tak,a z Żor troche kilosów jest...Możesz poczekać na okazje aż będziesz przejeżdzał przez K-ce lub spróbować od aso wyciągnąć instrukcje przez telefon.Chociaż wątpie żeby sie zgodzili.
Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Opublikowano
  • Autor
  • Zasłużeni forumowicze

eee tam ;)

kawałeczek może w przyszłym tygodniu wpadnę do Katowic :)

Ale dziwne ze nikt na forum nie wie jak to zrobić :)

Opublikowano
No kawałeczek ale po taką pierdólke to sporo.Chyba że jeszcze coś masz zamiar kupić przy okazji? ;)
Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Opublikowano
  • Autor
  • Zasłużeni forumowicze

Jaka znowu pierdółka :D

Dla mnie każda rzecz jest ważna :8)

Może coś kupie zobaczę :D

Opublikowano
Basti najbliższe Aso mam w Katowicach :D

Mam kluczyk z jednym przyciskiem, ten przycisk to logo BMW :)

 

a ty nie masz przypadkiem kluczyka z podswietleniem. :?: :?: taka mala zaroweczka z przodu :?:

Opublikowano
  • Autor
  • Zasłużeni forumowicze

no właśnie już sie wyjaśniło :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

[ Dodano: 2007-11-23, 23:22 ]

%5B605%3A480%5Dhttp%3A//img81.imageshack.us/img81/9601/obrazjv9.jpg

 

Jako ze nie miałem przy sobie teraz żadnego przyrządu do robienia fotek, postanowiłem zeskanować kluczyk skanerem :lol: :lol: :lol: :lol:

O to efekty 8-)

 

Ale jaja :roll2: :roll2: :roll2: :roll2: :roll2: :roll2:

Opublikowano
  • Autor
  • Zasłużeni forumowicze
Niestety, ale trudno, teraz mogę pochwalić sie latareczką w kluczyku :8) :8) :8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Opublikowano
Hehe...nieźle by było gdybyś podjechał do aso z tym ;) .No ale latarka jest.
Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Opublikowano
  • Autor
  • Zasłużeni forumowicze
Hehe...nieźle by było gdybyś podjechał do aso z tym ;) .No ale latarka jest.

 

nawet mi nie mów :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Opublikowano

-"Witam,chciałbym zakodować kluczyk do E34,naciskam przycisk i nic się nie dzieje..."

-"ee...ale to jest przycisk od latareczki,a nie od centralnego"

:lol:

[/code]

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
witam mam problem z pilotem w kluczyku wiem ze bylo to wałkowane setki razy ale moj kluczyk ma tylko jeden przycisk do alarmu i centralnego i nie ma zadnego swiatelka kiedys jeszcze czasem chodzil teraz juz wcale i nowa bateria nie pomaga i w mojej e34 z 1990 nie ma czujnika w lusterku da sie to jakos zaprogramowac???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.