wygląda podobnie tylko bez zadnego swiatelka .jest tez drogi przypinany do kluczy tez z jednym przyciskiem ale tamten działa bez problemów. mysle ze jest jakis sposob na reczne kodowanie takiego kluczyka ale wszystkie instrukcje mówia o dwoch przyciskach :? http://img359.imageshack.us/img359/127/image39zt3.jpg jest troche posklejany no ale coz ma juz 18 lat i troche przezył
witam mam problem z pilotem w kluczyku wiem ze bylo to wałkowane setki razy ale moj kluczyk ma tylko jeden przycisk do alarmu i centralnego i nie ma zadnego swiatelka kiedys jeszcze czasem chodzil teraz juz wcale i nowa bateria nie pomaga i w mojej e34 z 1990 nie ma czujnika w lusterku da sie to jakos zaprogramowac???
29 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.