Skocz do zawartości

Dużo pali 320 d


dzik320d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich beemkowiczów. Mam pytanie na które może mi ktoś udzieli wmiarę rozsądnych informacji. Moja e46 320d 150 km zaczęła jakiś miesiąc temu wciągać sporo więcej paliwa, zejście poniżej 9 litrów po wawie a na trasie przy 120 poniżej 6, 7 graniczy z cudem, co może być przyczyną, wcześniej naprawdę paliła z 1 den do 2 ch litrów mniej. pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich beemkowiczów. Mam pytanie na które może mi ktoś udzieli wmiarę rozsądnych informacji. Moja e46 320d 150 km zaczęła jakiś miesiąc temu wciągać sporo więcej paliwa, zejście poniżej 9 litrów po wawie a na trasie przy 120 poniżej 6, 7 graniczy z cudem, co może być przyczyną, wcześniej naprawdę paliła z 1 den do 2 ch litrów mniej. pozdr

 

sa chlody moja tez wiecej pali ...przed trasa zresetuj spalanie i wtedy zobaczysz jak pali..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten komp z bety to zawsze oszukiwał. teraz też pokazuje 6,3 max a spalanie w żeczywistości o 2 litry wyższe. na autobanie w niemczech pokazał mi srednio 6,5 litra a zjarała około 10, ale non stop kat 190 do 220 za jakimś szwabem w c klasie.

Więc resetowanie to dobre dla wieżących w bajki, że tyle pali. Jeździłem ostatnio A6 na kompie średnio 9 a naprawdę spaliło 16 benzynki więc to tylko w kazdej marce coś co daje ogólne pojęcie. no i dla lubiących pochwalic się przed sąsiadem że mu 4 litry pali bo na kompie nawet teraz gdy więcej pali mogę osiągnąć taki wynik:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.