Skocz do zawartości

przerywa i czasem strzela


mr.extreme

Rekomendowane odpowiedzi

pamowie pomocy :mad2: od paru dni w moja 320 zaczela szarpac przerywac i czasem nawet strzeli tak delikatnie,czuc ze nie pali na wszytskie cylindry,co to moze byc??od razu mowie ze nie mam gazu bo gaz jest dobry do fiata poloneza i do kuchenki a nei do auta :lol: pozdrawiam i prosze o pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź świece i przewody.

 

bo gaz jest dobry do fiata poloneza i do kuchenki a nei do auta :lol:

 

A Fiat i Polonez to nie auta :?: Możesz zostawić to dla siebie jak gaz Ci nie odpowiada a nie dodawać głupie komentarze.

Pozdrawiam.

Krzysiek


Było:

E36 318 is coupe 93'

E36 323i sedan 97'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o ta gume co idzie od filtra do kolektora ssacego?? a jezeli chodzi o wyjecie swiec to trzeba najpier wyjac cewki,moze mi ktos przy okazji powiedziec jak je wyjac?? a te kable nie iskrza bo kiedys w garazu zgasilem swiatlo i patrzylem z piec minut to ani pol iskry nei bylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro bede sprawdzal wszystko po kolei bo dzis juz mi sie do garazu wjezdzac nie chce poza tym trzeba sie uczyc na egzamin bo jutro jeszcze na uczlenie :? a jakby jeszcze ktos powiedzial jak te cewki posciagac zeby sie do swiec dostac to bylbym wdzieczny no i czekam na dalsze mozliwosci co moze sie dziac :?: :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro bede sprawdzal wszystko po kolei bo dzis juz mi sie do garazu wjezdzac nie chce poza tym trzeba sie uczyc na egzamin bo jutro jeszcze na uczlenie :? a jakby jeszcze ktos powiedzial jak te cewki posciagac zeby sie do swiec dostac to bylbym wdzieczny no i czekam na dalsze mozliwosci co moze sie dziac :?: :?:

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=52806

 

powinno pomóc

http://img258.imageshack.us/img258/7452/bmw9aq.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powracam z tym tematem bo juz nie wiem co jest :mad2: wczoraj wykrecilem wszytskie swiece i sa wporzadku,wygladaja na wymieniane niedawno bo ja autko mam od miesiaca,na dolocie nie ma zadnej dziury takze nie mam mowy o lapaniu lewego powietrza,co dalej :?: :?: moze ktos wie jak sprawdzic cewki czy ktoras nie jest padnieta,poza tym chyba wybiore sie do serwisu boscha bo mam dobry sprawdzony i pdepne ja pod kompa moze cos tam wyjdzie,ale najpierw sam chcialbym sprawdzic te cewki,tylko nei wiem jak zmierzyc im ten opor i ile maja miec :?: :?: :?: :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.