Skocz do zawartości

Funkcjonowanie dmuchawy


WIDDA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam bmw e39 530d z climatronikiem i mam takie pytanie jak ustawie jakas temperature na dwie strony taka sama bez wlaczonej klimatyzacji zaczyna mi dmuchawa chodzic raz wolniej raz szybciej czy to jest normalne ??

 

Musi ona osiagnac ta tem. co jest nastawiona ?? i dpoiero przestanie wariowac czy moze cos jest nie tak z elektronika ??

w trybie AUTO i w MANUALU jest tak samo :>

 

Pozdrawiam

Bmw e39 530d 215KM i 490nM

0-509-212-167

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego 1 m-cznego doświadczenia :D wynika, że to jest normalne... U mnie czasami czuć jak raz silniej podmuchuje na nogi, raz na górę... To tak jakbyś miał przed sobą piękną zgrabną mulatkę z wachlarzem... Tylko do tego to można porównać :lol:

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam bmw e39 530d z climatronikiem i mam takie pytanie jak ustawie jakas temperature na dwie strony taka sama bez wlaczonej klimatyzacji zaczyna mi dmuchawa chodzic raz wolniej raz szybciej czy to jest normalne ??

 

Musi ona osiagnac ta tem. co jest nastawiona ?? i dpoiero przestanie wariowac czy moze cos jest nie tak z elektronika ??

w trybie AUTO i w MANUALU jest tak samo :>

 

Pozdrawiam

U mnie czasami chodzi tak jak napisałes.Jak się wychlodzi od otwartego okna to zaczyna szybciej chodzic.Gdy zostanie osiągnieta zadana temp.to ciutke zwalnia.Widac ze nawiew dostosowuje sie do temperatury w samochodzie (tryb auto).pozdrawiam

P.s.w tybie manualnym nic sie nie dzieje wieje ze stała prędkością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.