Skocz do zawartości

zagrzał się silnik


3peat

Rekomendowane odpowiedzi

witam, właśnie przyjechałem do pracy i zauważyłem że lekko mi dymi w okolicy chłodnicy.podniosłem maskę i leciała para spod korka do odpowietrzania na chłodnicy.

 

wskazówka temp. lekko wychylona w prawo :( - spojrzałem dopiero po zaparkowaniu, ale musiało się to zdarzyć na szczęście niedawno, bo 3 minuty wcześniej patrzyłem i było ok.

 

od 2-3 dni zauważyłem że jest problem z ogrzewaniem - a wcześniej tego nie było.

 

AKTUALIZACJA:

problem znaleziony - koreczek odpowietrznika się rozleciał -> pękł w połowie i tylko udało mi się wyciiągnąć samą główkę - przez tą nieszczelność wyleciało 3/4 płynu -> teraz tylko muszę skombinować taki koreczek i mam nadzieję że po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałęm podobny problem tylko, że latem przy upaach i w korku w miescie, masakra, raptem cos zauwazylem ze paruje spod maski, otworzylem i korek pekl idealnie na pół w swoim przekroju, oczywsice jechalem ciagle uzupelniajac wody i ciagle zatrzymujac auto, po drodze kupiłęm jakis dziwny klej i wlozylem jakis plastik aby zatkac ta dziurke i na klej, wytrzymalo jakos do ASO, tam ten koreczek kosztuje 5zł :) i po kłopocie ale stracha sie najadlem, droge 7 km pokonalem w ciagu 3 godzin czekajac az ostygnie dolewajac wody na maksa az zakleilem i dotarlem do aso, wazne zeby nie przegrzac zeby wskazowka nie wkroczyla na czerwone, najlepiej od razu wygasis auto dolac wody poczekac czasem goracy nadmuch pomaga obnizyc temp ale jak plynu jest mało to nadmuch i tak leci zimny i nic to nie daje. :mad2: Od tatmej pory wszystko jest oki ale stres był, lato korki w centrum itp :worried:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.