Skocz do zawartości

Przyciski panelu klimatyzacji


WIDDA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje dwa przyciski od panelu sterowania klimatyzacja ogolnie do modelu bmw e39 z 99roku ale moze w jakiesj innej sa takie same ??

Potrzebuje przycisk sterowania dmuchawa i drugi od ogrzewania tylnej szyby

Jak by ktos wiedzial gdzie moge to sostac albo moze ktos ma do sprzedania to prosze o odpowiedz :>

 

Dzieki bardzo i pozdrawiam i czekam na wiadomosc

Bmw e39 530d 215KM i 490nM

0-509-212-167

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo za pomoc napewno bede szukal ale jak ktos bedzie jeszcze wiedzial cos to dajcie znac i mam jeszcze jedno pytanie co to jest za guzik "rest" na panelu od klimy ??

 

i czy on sie wciska u mnie cos chyba nie chce sie wcisna i po wylaczeniu silnika przy otwartym samochodzie zapala sie tam zielona kontrolka ??

No i jeszcze jedno pytanie jak moge spr. czy jest z tylu normalne czy pneumatyczne zawieszenie ??

i oczywiscie Xenony mam spryskiwacze i jak sie je wlacza?? przy przelaczniku od wycieraczek nam przycisk " s " tylko cos chyba nie psika

 

Pozdrawiam

Bmw e39 530d 215KM i 490nM

0-509-212-167

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo za pomoc napewno bede szukal ale jak ktos bedzie jeszcze wiedzial cos to dajcie znac i mam jeszcze jedno pytanie co to jest za guzik "rest" na panelu od klimy ??

 

i czy on sie wciska u mnie cos chyba nie chce sie wcisna i po wylaczeniu silnika przy otwartym samochodzie zapala sie tam zielona kontrolka ??

No i jeszcze jedno pytanie jak moge spr. czy jest z tylu normalne czy pneumatyczne zawieszenie ??

i oczywiscie Xenony mam spryskiwacze i jak sie je wlacza?? przy przelaczniku od wycieraczek nam przycisk " s " tylko cos chyba nie psika

 

Pozdrawiam

 

Temat był właśnie przerabiany... Ta funkcja służy do zapewnienia nadmuchu do wnętrza ciepłego powietrza przez około 10 min po wyłączeniu silnika (dlatego działa tylko wtedy jak wyłączysz zapłon, na dworze jest nie cieplej niż ileś tam stopni, a silnik jest nagrzany do normalnej temperatury - wskazówka pilnuje pionu). W układzie chłodzenia jest zabudowana dodatkowa pompa, która pcha ciecz chłodzącą do nagrzewnicy.

Ja sam miałem zagadkę co to za wynalazek, trochę znalazłem na forum, resztę sam wytestowałem. Różnica pomiędzy Twom a mom autem polega tylko na tym, że u mnie nie włącza się samoczynnie, a muszę nacisnąć przycisk.

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podpowiedz tylko teraz mi jeszcze powiedzcie jak jest z tym pneumatycznym zawieszeniem mam e39 99rok 530d ?? czy moze w niej jest normalne zawieszenie jak to moge sprawdzic ??

No i te spryskiwacze do xenonow jak je wlaczyc ??

 

Pozdrawiam

Bmw e39 530d 215KM i 490nM

0-509-212-167

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.