Skocz do zawartości

750iL pomoc potrzebna


bavool

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w trakcie kupna dla mojego przyjaciela BMW 750 iL, ale potrzebuję warsztatu, albo osoby mającej do czynienia z tym modelem, która mogłaby zaoferować pomoc w przejrzeniu tego auta. Głównie zastrzeżenia mam do silnika, bo reszta jest ładna.

 

- mokry od dołu od oleju

- obniżają się obroty przy maksymalnym skręcie kierownicą

- po odpaleniu, jak jest zimny chodzi jak V8

- kiepsko wkręca się na obroty

 

Auto stoi na kaszubach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie kupna dla mojego przyjaciela BMW 750 iL, ale potrzebuję warsztatu, albo osoby mającej do czynienia z tym modelem, która mogłaby zaoferować pomoc w przejrzeniu tego auta. Głównie zastrzeżenia mam do silnika, bo reszta jest ładna.

 

- mokry od dołu od oleju

- obniżają się obroty przy maksymalnym skręcie kierownicą

- po odpaleniu, jak jest zimny chodzi jak V8

- kiepsko wkręca się na obroty

 

Auto stoi na kaszubach

 

No nie wiem po co w ogóle chcesz jechać oglądać to padło :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodziło koledze że zna to auto , tylko po Twoim opisie wnioskuje kiepski stan tego silnika !!!! najbardziej niepokojące jest słabe wkręcanie się na obroty....

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich sytuacjach zawsze posiłkowałem się znawcą tematu/mechanikiem, bo nie ma aut, które sprzedaje się w stanie idealnym.

 

Nie chcę wiedzieć czy jest coś do zrobienia, tylko co i ile to będzie kosztować.

Zawieszenie, buda są w świetnym stanie, wnętrze to samo. Tylko silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie silnik jak ktoś robi na bieżąco to wie co ma nowe a co może być jeszcze do wymiany , i w czym tkwi problem , a problem jest wnioskując z tego co opisujesz!!!!! poczytaj posty niektórych użytkowników dotyczące V12 nieraz i podłąćzenie pod kompa nie daje diagnozy problemu.... aha przejrzyj ceny części eksploatacyjnych nie mówię tu o podstawowych typu filtry , tylko kable WN x2 , kopułki x2, palec x2 , świece x12 , cewki x2 , przepływomierz x2 , problematyczne przepustnice EML x2 , sondy x2 , wspominałeś że cieknie spod uszczelek , uszczelki pod pokrywy zaworów x2 , uszczelki misek oleju x2 , więc przekalkulujcie bo inaczej jak kolega napisał zapłaczecie się :beksa:

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.