Skocz do zawartości

Car pc


koyote

Rekomendowane odpowiedzi

ehh komputer to mozna wsadzic kazdy najprosciej kupic za 1000 zl na allegro laptopa z dotykowym ekranem byle sie zmiescil i rozlaczyc matryce .

 

 

 

Ale jesli juz mamy oryginalna navi 16:9 to bajer w tym ze po wpieciu interfejsu masz serownie komputerem ( a dokladnie oprogramowaniem) z przyciskow oryginalnej navi jak i z kierownicy .

 

efekt

 

[/quote

 

dobre hehehe juz mi sie podoba. a co do komputera to b.dobry komp do samochodu wyjdzie max 800,00 i napewno bedzie duzo lepszy od laptopa i tego komputera z aukcji ktory podala kolezankai bedzie gabarytowo mniejszy od HP z allegro i laptopa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przylaczam sie do pytania , jak i daje nastepne , jak wkoncu rozwiazaliscie problem zasilania ??? , czy mozna pominac jakos zasilacz i wprost wpiac sie pod 12 v?? z jakims bezpiecznikiem ?? czy lepiej w przetfornice zainwestowac??

 

pozdrawiam

 

Ramki pod radio 2 din dostepne sa ebay.de

W Polsce sa nie osiagalne :(

W zadnym wypadku nie wolno pomijac zasilacza , to jest najwazniejszy element calej inastalacji !!! Musi byc b.dobry - nie byle co .

Przetwornica ? Ja bym nie zalozyl w zyciu . Widzialem jak wyglada instalacja samochodowa po zastosowaniu tego urzadzenia . ( Ford Fokus )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Obecnie również ja mam interfejsy I Bus Przetestowane na car pc e 46 Świetna sprawa chociaż żeby dojść do ładu z programem jest troszkę zachodu nie mniej jednak działa

Poki co wersja RS232 Ale bedzie i USB.

Moja BetsY zobacz

Interfejsy BMW INPA USB

Instalacje LPG Sekwencyjne montaż serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszła paczka. Interfejs upokowałem w profesjonalną obudowę wykonaną z pudełka po zapałkach :lol: Wyprowadziłem kable z gniazdem od zmieniarki, podłączyłem kable. Uruchomiłem program, pare kliknięć i blokady już nie ma :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.