Skocz do zawartości

TDS RANO CIĘZKO PALI


pawik83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie mój tds nie dawkuje paliwa na rozruch na komputerze pokazuje temperature od 70c do 120c gdy zimny jest silnik przez co nie dawkuje paliwa i nie załącza świec żarowych.

 

dodam iż zastały juz podstawione (wyeliminowane) czujnik temperatury,sterownik,przekazniki i dalej jest to samo.

 

JESLI KTOS MIAŁ COŚ TAKIEGO U SIEBIE PROSZĘ O POMOC

Edytowane przez pawik83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czytam i dokońca nie wiem jaki masz dokładnie problem, nie odpala Ci na zimnym czy ciepłym, bo pytanie jest tak sformułowane że mimo najwyższego tytuły technicznego nie mogę tego przełknąć. Jak silniczek jest zimny to załanacza świeczki i pyka od sztychu, jak jest ciepły to czasem załący jak spadnie poniżej jakiegoś progu,, ale na ciepłym nie załancza świec, to logiczne. Jeśli nie pali Ci na ciepłym to klasyka, na zimnym tragedia,,,, Ale jak byś napisał Co dokładnie się dzieje z autkiem, ucieka paliwko z wężyka cofa się do zbiornika, czy nie odpala, czy długo kręci, ,, to może coś poradzimy,,,Pozdrawiam
Teraz to ja mam radość z jazdy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czytam i dokońca nie wiem jaki masz dokładnie problem, nie odpala Ci na zimnym czy ciepłym, bo pytanie jest tak sformułowane że mimo najwyższego tytuły technicznego nie mogę tego przełknąć. Jak silniczek jest zimny to załanacza świeczki i pyka od sztychu, jak jest ciepły to czasem załący jak spadnie poniżej jakiegoś progu,, ale na ciepłym nie załancza świec, to logiczne. Jeśli nie pali Ci na ciepłym to klasyka, na zimnym tragedia,,,, Ale jak byś napisał Co dokładnie się dzieje z autkiem, ucieka paliwko z wężyka cofa się do zbiornika, czy nie odpala, czy długo kręci, ,, to może coś poradzimy,,,Pozdrawiam

 

nie pali rano pozatym jest OK paliwo dostaje normalnie na zimnym swiece sie nie załaczają i nie dostaje paliwa na rozruch czyli zwiększonej dawki tylko dostaje normalną bo na zimnym silniku komputer silnika ma informację ze temp silnika wynosi 70c i dlatego sie nie załączają swiece itd

 

więc moje pytanie dlaczego silnik stoi całą nao a temp silnika wg komputera jest 70c ??

 

całą resztę moich działań proszę doczytac w zapytaniu 1 posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz walniety czujnik temp.co odpowiada za wl.swiec...

 

był podłozony drugi i jest to samo :wink:

.

 

sprwdz czy nie masz zwarcia na przewodach lub komp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.