Skocz do zawartości

problem z klamka wewnetrzna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

czesc,

 

wczoraj zachcialo mi sie zdjac boczek (kierowcy), aby zobaczyc jakie zainstalowane sa glosniki i jakie ewentualnie mozna wlozc zamiast nich... niewazne, nie o tym...

 

zalozylem tapicerke spowrotem, ale mam cos nie tak z klamka wewnetrzna, nie wiem jak sie ja powinno wlasciciwe zainstalowac, w kazdym razie, zaslizguje sie z niej linka i klamka nie odbija (po tej operacji nie moge otworzyc drzwi, musze demontowac klamke ponownie), jak sobie z tym poradzic? czy trzeba jakos specjalnie podczepic ta linke, czy trzeba po prostu nalozyc klamke na ten plastik z linka?

 

dzieki za sugestie!

 

pozdr

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Opublikowano

Witam. W wewnętrznej klamce masz specjalny kanał do którego wkładasz koniec pancerza linki. Jak go tam umieścisz to wszystko będzie działać prawidłowo. Aby to wykonać nie musisz demontować tapicerki, tylko wystarczy odkręcić samą klamkę i wsunąć pancerz. Pozdrawiam i życzę powodzenia!!! :P

Magzyg

Opublikowano
  • Autor
  • Zasłużeni forumowicze
dzieki za zainteresowanie... czy wystarczy ta klamke nalozyc na na bialy plastik, w ktorym jest ta linka, czy trzeba koncowke tej linki jakos zaczepic do klamki? to drugie wydaje mi sie malo mozliwe, bo linka jest bardzo krotka i nie ma tam zbyt duzego pola manewru...

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Opublikowano
  • Autor
  • Zasłużeni forumowicze

dzieki! kurczaki, ja mam wrazenie, ze koncowka tej linki u mnie, jak i sama klamka (strona wewnetrzna), sa inne

 

nie przypominam sobie takiego haka, dzis wieczorem sprawdze

 

pozdr

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Opublikowano
  • Autor
  • Zasłużeni forumowicze

dopiero dzis sie wzialem za klamke, faktycznie u mnie mocowanie tej klamki wyglada troszku inaczej, moze roznica przed i po lifcie

 

w kazdym razie podpowiedzi byly bardzo przydatne, dzieki!

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
a ja mam pytanko na temat klamki zewnetrznej w e36 sedanie bo jak otwieram samochod to klamka w gorze zostaje nie odbija ale tylko od strony kierowcy z przodu?? czemu tak jest??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.