Skocz do zawartości

Nadmuch kabiny znikl


Mirek374

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bylo o tym sporo na forum sam sie wypowiadalem nieraz w tym temacie ale teraz sam zglupialem a w wyszukiwarc nic takowego nie znalazlem. A Wiec

Padla dmuchawa kabiny i nie jest to winna miecza sprawdzalem mam dwa na podmiany i 100% sprawne sterowniki te z tylu co siedza tez mam na podmiane i tez to nic nie dalo objaw ten sam poprostu na panelu nic nie dziala martwa glucha cisza wrazenie jak by wogole nie dochodzil prad do niego bezpieczniki wszystkie pod maska dobre jest czasami taki objaw jak ma chec to sie sama z niewiadomych przyczyn wlaczy i wszystko hula cacy a po ponownym zgaszeniu i wlaczeniu znowu nic Dlatego moje pytanie moze to jakis przekaznik od dmuchawy badz sterownika cos mi pstryka przy przelaczaniu stacyjki na chwileczke zalaczaja sie i swieca te zileone diodki w panelu i zaraz gasna i wtedy znow jest pykniecie w okolicy glosnika pasazera w nogach czy jest tam jakis pzrekaznik ktory odpowiada za prace nadmuchow i pradu dochodzacego do dmuchawy i paneli sterujacych bo robi to takie wraenie jakby nie zalaczal wlasnie przekaznik jak jest to jaki i gdzie

PROSBA O SZYBKA PODPOWIEDZ BO ZIMNO SIE ROBI I SZYBKI PARUJA

Pzdr dla wszystkich Mirek

http://img835.imageshack.us/img835/6681/snc00073m.th.jpg






DWIE ZYCIOWE MILOSCI MOJA ZONA I MOJA SIODEMKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej a sprawdzałeś ten element umieszczony równolegle za mieczem?

jest to taka czarna "skrzynka" podłączona z dwóch stron aby ja wypiąć trzeba wyciągnąć miecz i odkręcić to samo ze strony kierowcy z tym że tutaj dostęp do tych wtyczekjest znacznie utrudniony.

Ale radzę Ci właśnie to sprawdzić jak już wszystko przeleciałeć.

 

Szczotki powinny być ok? może one poszły?

obecnie Alfa 156 GTA SW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sterownika czyli tej skzrynki z tylu tez podmienialem na druga o tych samych nr na 100%sprawna i efekt ten sam czyli to nie to zauwazylem ze jak pare razy wlacze i wylacze stecyjke panel zalapuje czyli jak by cos nie zalaczalo wlansie jak przekaznik lub kostka stacyjki co do szczotek to raczej nie one bo jak popzrelaczam stacyjka to went kreci normalnie wiec raczej to nie szczotki bo nie chodzi tu o sam nawiew z dmuchawy tylko o prad tak jak by ktos wyjmowal bezpiecznik albo nie dziala zupelnie nic albo po paru przelaczeniach stacyjki dziala wszystko prawidlowo wrazenie jak by pzrekaznik zwarl w ktoryms momencie i wszystko hula albo nie i lipa martwa cisza a po znowu ktorysm przelaczeniu wlacz wylacz zaplon znowu dziala CO to za DIBELSTWO

Pzdr Mirek

http://img835.imageshack.us/img835/6681/snc00073m.th.jpg






DWIE ZYCIOWE MILOSCI MOJA ZONA I MOJA SIODEMKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no to przekaźniki masz razem z bezpiecznikami, gdzieś na forum jest opis poszczególnych sztuk razem z bezpiecznikami.

A podmieniałeś miecz - tam też jest coś w stylu przekaźnika taka cewka, która załancza, może to...

obecnie Alfa 156 GTA SW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.