Skocz do zawartości

Jak wymienic lampy tylne ze starych na liftingowe hella ?


BMWWMB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Jak w temacie jak mam wymienic lampy tylne na liftingowe czyli neony ? zdemontowalem stare lampy przymiezylem nowe i tak:

1. problem to zle umiejscowienie otworow na sroby wiec wywiercilem dolne bo gorne pasowaly.

2 przymiezam ale lampa nie wchodzi do konca zapiera sie co mam zrobic? niechcial bym czegos wyciac be potrzeby heh.

3 problem jak juz dowiem sie jak je zalozyc to przydalo by mi sie info jak je podpiac do zasilania poniewaz kostki sie roznia . ( mysle ze obejdzie sie bez elektryka bo ma dosc wydatkow heh wiec prosil bym o jakies zdjecia . Pozdrawiam Was i z gory Dziekuje Fan BMW e39 :)

Bmw e65 745i 03 obecnie

Porsche Carrera 996 04 obecnie

Porsche Cayenne 05 obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za instrukcje bardzo sie przydała. Apropo wlasnie nieposiadam tych przetwornic nie mam pojecia gdzie je dostać. A zamiast dorabiania wtyczek przydały by sie adapter do kabla niestety takiego tez nie posiadam . Sam niewiem co mam robic hmm pomocy doradzcie cos :(

Bmw e65 745i 03 obecnie

Porsche Carrera 996 04 obecnie

Porsche Cayenne 05 obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem oryginały Hella do modelu przed liftem. W komplecie masz dołączone przetwornice (zestaw rezystorów) z odpowiednimi wtyczkami.

Zamiast tego można zakupić przejściówki chyba po 60zł/szt. i dołożyć rezystory dużej mocy lub przeprogramować LCM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
JA ZMIENIALEM U SIEBIE TYLNE LAMPY NA TE PO LIFCIE I ODRADZONO NI MONTOWANIE REZYSTORÓW Z POWODU BARDZO MOCNEGO NAGRZEWANIA SIE, I ZMIENIŁEM MODUŁ LCM, A I NIE KAŻDY DA SIE PRZEPROGRAMOWAC!!! JEZELI KTOS JEST ZAINTERESOWANY TO POSIADAM TAKI MODUŁ I TYLNE LAMPY PO LIFCIE NA BIAŁYM KIERUNKU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.