Skocz do zawartości

Krzyzak?? czy cos innego..


dean2

Rekomendowane odpowiedzi

a wiec mam problem poruszany już wiele razy na forum mianowicie podczas ruszania na pierwszym biegu zaczyna coś walić z tylu auta... nie dzieje sie tak za kazdym razem ale od czasu do czasu mam wtedy wrazenie jakby walil to wlasnie wal napedowy jest to pyste dudnienie... na stacji obslugi mechanior powiedzial ze prawdopodobnie to wina krzyzaka na wale bo jest pordzewialy czy mogl miec racje??? gdzie kupic takie cos czy w gre wchodzi jedynie ASO? nie moge znaleźć tej czesci na RealOem.com moze wam sie uda? no i jak sprawdzic czy to faktycznie krzyzak? z gory dziekuje za kazda pomoc i pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli krzyżak wali to musi mieć jakieś luzy wyczuwalne. A jak gwałtowniej ruszysz do tyłu to też stuka? Jest to taki metaliczny dźwięk czy raczej wygłuszony?

 

nie probowalem gwaltowniej ruszac do tylu ale jak spróbuję to dam znac a dzwiek jest raczej gluchy i jeszcze jedno ostatnio zapsikalem caly krzyzak i okolice wd40 i przestalo walic:/ jednak po jakims czasie znowu zaczelo powtorzylem wczoraj ta czynnosc zeby zobaczyc czy to wd40 tak podzialalo i znowu cisza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem czy to to samo ale ja mam podobne obiawy mianowicie gdy gwaltownie ruszam to czuc drganie calego tylu zajrzalem wiec pod auto a tam guma laczaca wal z skrzynia w rozsypce tzn zaczely jej jusz jakies wlukna wychodzic kupilem nowa zaplacilem 72 funty wyciagam stara a tu dopiero widac gdzie lezy problem okazalo sie ze jest wytluczona ta tulejk laczaca skrzynie z walem na real oem swietnie to widac http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BG11&mospid=47431&btnr=26_0105&hg=26&fg=10 ta tulejka jest z numerem 2 zajrzyj wiec pod auto i zerknij czy mozesz poruszyc reka wal na boki chocby odrobine jesli tak to moze to jest przyczyna niewiem ale moja opinia moze cos wniesie do tematu ja tymczasem czekam na tulejke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.