Skocz do zawartości

Zakup X5 3.0d 2004


Misiek1685046140

Rekomendowane odpowiedzi

Ja śmigam 3.0d automat. Bardzo miło mi się jeździ, wcześniej miałem 330Cd z manualem i jakoś przeżyłem, ale wiedziałem na ci się decyduje. Ten automat działa bardzo dobrze, a jak bardzo będziesz chciał zmieniać biegi to można zawsze przejść do tryby steptronic - ja prawie w ogóle tego nie używam :wink: Jednak prawdziwe zwolennika manuala nie zadowoli żaden automat. :mrgreen: :wink:

 

Co to spalania: dziś wróciłem dla przykładu z Holandii, cała trasa czyli Łódź-Nijmegen-Łódź > średnio 9,5 l/100 przy prędkości nie przekraczającej 180 km/h.

Normalnie średnio jest około 10,6 l/100, nie przekroczyłem 11l/100km (wszystkie dane według wskazań komputera)

Sporo jednak zależy od stylu jazdy, szczególnie z automatem :mrgreen:

Łukasz

E30 316 BAUR TC (w renowacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czesc.

Misiek się zastanawia - a ja właśnie to zrobiłem. Od 2 dni jezdzę X5 3,0 D z 2004 roku. Auto jest zadbane , pochodzi z polskiego salonu , wygląda na bezwypadkowe. Kupilem je - a wczesniej mialo jednego wlasciciela. Poniewaz sporo jezdzę - ok 50-70 tys rocznie - niedlugo bede wiedzial co ono jest warte. I sie podziele wrazeniami.....

 

pozdrawiam

Edytowane przez Łożysko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam,

 

kupilem 2 tygodnie temu, wesje 217 KM w manualu. Podnioslem ja do 250 KM u Chojnackiego w Nadarzynie i tak to wyglada dzis:

 

a) nie zamienilabym na automat, szkoda na to czasu i spalania,

b) przy dynamicznej jezdzie - 7,5litra/100

c) ciagnac przeczepe z 1 tonowa łodzią, z predkosciami circa 120 - 8/100

 

samemu niechce mi sie wierzyc, ale tak wychodz z recznych pomiarow, bo w komputerowe 6/100 nie che mi sie wierzyć.

 

Aha, w sieci znalazlem najnowsza CD z nawigacja, wiec trudno sobie wyobrazic cokoliwiek ponad ogladanie DVD.

 

pozdrawiam,

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.