Skocz do zawartości

Zakup X5 3.0d 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie.

 

Zastanawiam sie nad zakupem X5 3.0d. Jasna skora, navi, drewno, automat. Nie mam za bardzo przekonania do automatu wiec prosze o porady. Jak te autka sie sprawuja? Duze spalanie? Doradzcie....

Opublikowano

Ja śmigam 3.0d automat. Bardzo miło mi się jeździ, wcześniej miałem 330Cd z manualem i jakoś przeżyłem, ale wiedziałem na ci się decyduje. Ten automat działa bardzo dobrze, a jak bardzo będziesz chciał zmieniać biegi to można zawsze przejść do tryby steptronic - ja prawie w ogóle tego nie używam :wink: Jednak prawdziwe zwolennika manuala nie zadowoli żaden automat. :mrgreen: :wink:

 

Co to spalania: dziś wróciłem dla przykładu z Holandii, cała trasa czyli Łódź-Nijmegen-Łódź > średnio 9,5 l/100 przy prędkości nie przekraczającej 180 km/h.

Normalnie średnio jest około 10,6 l/100, nie przekroczyłem 11l/100km (wszystkie dane według wskazań komputera)

Sporo jednak zależy od stylu jazdy, szczególnie z automatem :mrgreen:

Łukasz

E30 316 BAUR TC (w renowacji)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Czesc.

Misiek się zastanawia - a ja właśnie to zrobiłem. Od 2 dni jezdzę X5 3,0 D z 2004 roku. Auto jest zadbane , pochodzi z polskiego salonu , wygląda na bezwypadkowe. Kupilem je - a wczesniej mialo jednego wlasciciela. Poniewaz sporo jezdzę - ok 50-70 tys rocznie - niedlugo bede wiedzial co ono jest warte. I sie podziele wrazeniami.....

 

pozdrawiam

Edytowane przez Łożysko

Opublikowano
:D

Edytowane przez Łożysko

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam,

 

kupilem 2 tygodnie temu, wesje 217 KM w manualu. Podnioslem ja do 250 KM u Chojnackiego w Nadarzynie i tak to wyglada dzis:

 

a) nie zamienilabym na automat, szkoda na to czasu i spalania,

b) przy dynamicznej jezdzie - 7,5litra/100

c) ciagnac przeczepe z 1 tonowa łodzią, z predkosciami circa 120 - 8/100

 

samemu niechce mi sie wierzyc, ale tak wychodz z recznych pomiarow, bo w komputerowe 6/100 nie che mi sie wierzyć.

 

Aha, w sieci znalazlem najnowsza CD z nawigacja, wiec trudno sobie wyobrazic cokoliwiek ponad ogladanie DVD.

 

pozdrawiam,

 

Marcin

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
Marcin72 czy mogłbys podac linka do tej navi?? i czy działa ci?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.