Skocz do zawartości

Śląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Witam.

Gdzie najlepiej udać się na oględziny/naprawę przy błędach valvetronica //2A59,2A5B// - Piórkowski, M-Technik - czy coś, gdzieś jeszcze innego?

Temsky 740,kolega z forum a były pracownik Piorkowsskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Hej.

Koleżanki i koledzy. Posiadam e91 LCI 184KM xdrive automat. Czy zna ktoś osobę ( warsztat ) na śląsku na tyle kompetentny, że sprawdzi mi skrzynię 6zf i wymieni konwerter ? Drgania przy około 1500 obrotów mam tak duże, że dziewczyny zaczynają odczuwać przyjemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa, kasa..

 

Z wielu warsztatów na śląsku odwiedzam tylko dwa:

 

1. Póki mam service inclusive a wymiana dotyczy tylko oleju bądź naprawy gwarancyjnej - najbliżej Bawaria. Omijam Gliwice. Ostatecznie Mikołów Sikora.

 

2. Jeśli muszę naprawiać poza gwarancją - tylko Szymocha w Mikołowie. Tani nie jest, ale na nim się nigdy nie zawiodłem. Przy okazji gość nigdy mi żadnej rzeźby nie wstawił - co do wymiany się wymienia, co do naprawy się naprawia, kodowania, softy ogarnięte. To co mi się podoba, nie ma u niego akcji typu zostawiasz samochód i nie wiesz kiedy się za niego weźmie.

 

W większości pozostałych byłem i mam jakieś zastrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
jak drogo ? skad jestes ?

ostatnio zaczoł mi duzo palic . wymieniłem sonde i nie pomogło dla tego chce sprawdzic zanim cos kupie

Zależy, jak i co do zdiagnozowania. Lub za pomocą programu aso, lub za pomocą oscyloskopu. Wszystkie pozostałe informacje poprzez prywatne wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa, kasa..

 

Z wielu warsztatów na śląsku odwiedzam tylko dwa:

 

1. Póki mam service inclusive a wymiana dotyczy tylko oleju bądź naprawy gwarancyjnej - najbliżej Bawaria. Omijam Gliwice. Ostatecznie Mikołów Sikora.

 

2. Jeśli muszę naprawiać poza gwarancją - tylko Szymocha w Mikołowie. Tani nie jest, ale na nim się nigdy nie zawiodłem. Przy okazji gość nigdy mi żadnej rzeźby nie wstawił - co do wymiany się wymienia, co do naprawy się naprawia, kodowania, softy ogarnięte. To co mi się podoba, nie ma u niego akcji typu zostawiasz samochód i nie wiesz kiedy się za niego weźmie.

 

W większości pozostałych byłem i mam jakieś zastrzeżenia.

Słyszałem, że Szymocha jest ok hmm może trzeba tam zacząć jeździć.

A jakieś przykładowe ceny możesz podać czy średnio ? Hmm nie wiem, wymiana oleju w ASB, wymiana uszczelek pod deklami !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.