Skocz do zawartości

Pytanie


Flap

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jestem laikiem w tych sprawach. mam pytanko jak w e36 naciągnąć troche ręczny bo nie łapie za dobrze i co zrobić zeby na obrotomierzu bardziej agresywnie wskazowka pomykała? czy coś z linką od gazu? Prosze o rady : ) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy recznym to nie grzeb nic bo bmw ma samoregulator ktory napina sie uatomatycznie wraz ze wzrostem zuzycia czy to szczek czy to klockow

 

co do obrotow-to nie jest silnik wysokoobrotowy jak w motocykly japonskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba mnie nie zrozumieliscie... mianowicie czuć naprawde moc tych 150 kucy lecz na obrotomierzu wskazowka porusza sie ociężale... nawet w fabii starego chodzi ona żwiawiej. powiedzmy ze chciałbym zeby wskazowka tak naginala jak na tym filmiku.

z góry dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem 320 i mi chodziło dokładnie tak samo jak na filmiku to Tobie nie wiem jak może chodzić inaczej :P Wolniej sie chyba nie da:D Z reszta 320 to 6 cylindrów, w fabi raczej tylko są 4, porównując kiedyś obrotomierz mój z kumplem który ma 318is to jego szybciej schodził z obrotów, chyba dlatego że 4 cylindry nic innego nie wymyśliłem :P
BMW for fun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to moze ja jestem przewrażliwiony : P dobra dzieki za wszystko : ) .

PS. Własnie mam jeszcze jedno pytanie które kieruje do osób z 3miasta

Zna ktoś jakiś warsztat gdzie tanio i szybko mógłbym oddać felge 17' do naprawy? mianowicie jest wgięta i lekko pękła.. ? Prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
hehe to moze ja jestem przewrażliwiony : P dobra dzieki za wszystko : ) .

PS. Własnie mam jeszcze jedno pytanie które kieruje do osób z 3miasta

Zna ktoś jakiś warsztat gdzie tanio i szybko mógłbym oddać felge 17' do naprawy? mianowicie jest wgięta i lekko pękła.. ? Prosze o odpowiedz.

ja oddaje w czwartek na Hynka na zaspie, kiedys juz tam dalem i ladnie mi pospawali.

a co do wkrecania sie na obroty: 6 cylidnrow sila rzeczy nie da sie wkrecic tak szybko jak 4, nie mowiac juz o silnikach jakie sa w scigaczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.