Skocz do zawartości

komputer pokładowy


binek123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam znowu pytanie o komputer pokładowy ponieważ nikt mi nie zdołał odpowiedzieć, otóż mój komp wyświetla tylko datę i godzinę , nie wyświetla mi nic o spalaniu (średniego oraz w danym momencie) i to mnie ciągle denerwuję .Proszę o pomoc jak usunąć usterkę oraz jakiś opis funkcji klawiszy???

Pozdrawiam :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz pewnie to samo co ja, tylko u mnie nie wyswietla średniego spalania i aktualnej prędkości na komputerku, z tego co się dowiedziałem od ekspertów z tego forum od elektroniki to mogło być od nieumiejętnego cofania licznika kilometrów i teraz trzeba wyjąć z zegar kość i na nowo zaprogramować bo komputerek bierze informacje właśnie z zegarów!!!

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko tam gdzie mieszkam to chyba raczej nie znają się na tym , a strasznie mnie to denerwuje że komp nie działa.Zresztą u mnie w mieście to są tacy fachowcy że normalnie głowa boli- :mad2: najlepiej odpowiedzieć jak się nie znają - po co ci to ,ważne że zegarek się wyświetla !!!- Właśnie taką odpowiedź usłyszysz w moim mieście.Więc sam szukam jakiegoś rozwiązania na forum i proszę o pomoc może ktoś miał taki przypadek i to naprawił .

:modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdź na forum o elektronice w BMW tam Ci pomogą !!!! a zresztą już Ci opisałem jak to naprawić! teraz tylko znajdź kogoś kto ma sprawny komputer wiciągnąć kość z tyłu zegarów skopiować na nową i wsadzić!

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko tam gdzie mieszkam to chyba raczej nie znają się na tym , a strasznie mnie to denerwuje że komp nie działa.Zresztą u mnie w mieście to są tacy fachowcy że normalnie głowa boli- :mad2: najlepiej odpowiedzieć jak się nie znają - po co ci to ,ważne że zegarek się wyświetla !!!- Właśnie taką odpowiedź usłyszysz w moim mieście.Więc sam szukam jakiegoś rozwiązania na forum i proszę o pomoc może ktoś miał taki przypadek i to naprawił .

:modlitwa:

 

Skoro jestes z Lidzbarka W. to podjedz do Olsztyna do Baranowskiego na Dajtkach. Mysle ze on roziwaze Twoj problem.

 

Pozdro :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.